کد خبر: 554474 A

مدیر عامل جدید NPC :

نوروززاده با اشاره به اینکه طی این مدت 60 میلیون تن ظرفیت در صنعت پتروشیمی ایجاد شده است گفت: پیش‌بینی می‌شود که 170 میلیون تن ظرفیت در برنامه ششم در این صنعت به وجود آید

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، رضا نوروززاده در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار داشت: امیدوارم با همکاری مسئولین از عهده این مسئولیت برآیم و خدمتگزار مردم باشم.

وی تصریح کرد: از دوران هاشمی بعد از جنگ سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی آغاز شد و دوران خاتمی تداوم یافت و در این بین اکنون جا دارد که از مدیریت و نقش زنگنه در وزارت نفت و نیرو که باعث افتخار این ملت بوده است قدردانی شود.

نوروززاده با بیان اینکه بعد از اجرایی شدن اصل 44 وزارت نفت توانست امید را به صنعت پتروشیمی بازگردانده و این صنعت را حفظ کند تصریح کرد: در کشور ما ذخایر، نیرو، زیرساخت‌ها و استعدادهای لازم جهت توسعه پتروشیمی وجود دارد.

وی با بیان اینکه سرمایه ثابت و سرمایه در گردش همچنین نیروی انسانی از جمله لوازم توسعه صنعت پتروشیمی است خاطرنشان کرد: بدون خرد جمعی و اجرای سیاست‌های وزیر نفت نمی‌توانیم در صنعت پتروشیمی موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت 60 میلیون تن ظرفیت در صنعت پتروشیمی ایجاد شده است گفت: پیش‌بینی می‌شود که 170 میلیون تن ظرفیت در برنامه ششم در این صنعت به وجود آید و امیدواریم که بتوانیم به این اهداف دست یابیم و در این ر استا از خرد جمعی و تجربیات گذشته استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم این بار سنگین را به سرمنزل مقصود برسانیم.

 

اصل ۴۴ صنعت نفت وزارت نفت ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر