کد خبر: 524663 A

عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با ایلنا:

گلمرادی گفت: رای بالا به وزیر در وجهه کشور و نفت در مجامع بین المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی تاثیر بسزایی دارد و اطمینان و حاشیه امنیت سرمایه گذاری آنها را هم تضمین می کند.

علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر ، امیدیه و هندیجان  در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با بیان اینکه زنگنه از وزرای قوی و توانمند دولت یازدهم بوده است، اظهار داشت: امروز راه نجات کشور جذب سرمایه گذاری است و ما باید با رعایت مصلحت و منفعت ملی و عزت کشور آماده جذب سرمایه خارجی باشیم بنا براین باید بدانیم که رای بالا به وزیر پیشنهادی نفت در جذب سرمایه گذاری که نتیجه آن رونق اقتصاد کشور است، تاثیر زیادی دارد.

وی با اشاره به انتظارات از وزیر نفت دولت دوازدهم تصریح کرد: مهمترین خواست ما ساماندهی منابع انسانی، و توجه به مباحث استخدامی، حقوق و مزایا و مسئولیت های اجتماعی مناطق نفتخیز است.   

گلمرادی تصریح کرد: زنگنه به لحاظ مدیریتی تجارب و دانش خوبی دارد و از نظر رای آوری نیز در مجلس شرایط خوبی دارد و قطعا با احراز اکثریت آرا راهی وزارت نفت دولت دوازدهم خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است فعلا اتکای کشور و اقتصاد به نفت است بنا بر این میزان آرا و اعتماد نمایندگان ملت به وزیر نفت در توسعه این صنعت اهمیت دارد و به مدیران انگیزه داده و با قدرت مضاعف کار خود را انجام می دهند.

 این عضو کمیسیون انرژی ادامه داد: رای بالا به وزیر در وجهه کشور و نفت در مجامع بین المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی تاثیر بسزایی دارد و اطمینان و حاشیه امنیت سرمایه گذاری آنها را هم تضمین می کند چون آنها وقتی با این وزارتخانه طرف حساب می شوند اینکه چقدر ثبات دارد و مورد اعتماد مردم و کشور است رغبت بیشتری ایجاد کرده و با اعتماد بیشتری ورود پیدا می کنند که خود باعث توسعه سرمایه گذاری خواهد شد.

 

 

صنعت مجلس شورای اسلامی نفت کرد زنگنه عضو کمیسیون انرژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر