کد خبر: 524216 A

عضو کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با ایلنا:

موسوی لارگانی گفت: شریعتمداری فردی است که نمی‌گذارد شخص یا نهادی وی را تحت فشار قرار دهد و معتقدم ایشان از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص معرفی شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت به مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان سابقه وزارت دارند و در زمان مسئولیت خود توانسته کارنامه خوبی داشته باشد.

سید ناصر موسوی لارگانی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت حاصل تجمیع چهار حوزه است و می‌توانیم بگوییم بزرگترین وزارتخانه کشور است. بر همین اساس اگر  بخواهیم در این وزارتخانه موفق عمل کنیم باید وزیری انتخاب کنیم که بتواند معاونین خوبی برای خود انتخاب کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان ادامه داد: در این وزارتخانه مهم‌ترین چیز انتخاب معاونت‌ها است و باید به وزیر این آزادی را داد که مدیران خود را انتخاب کند وبرای انتصاب افراد از جایی به ایشان فشار وارد نشود و خود نیز زیر بار توصیه و فشار نرود زیرا اگر معاونتی با وزیر هماهنگ نباشد اقتصاد کشور دچار مشکل خواهد شد. شریعتمداری فردی است که نمی‌گذارد شخص یا نهادی وی را تحت فشار قرار دهد  و معتقدم ایشان از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت.

اقتصاد کشور کمیسیون اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت وزارتخانه عضو فراکسیون اصولگرایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر