کد خبر: 496718 A

دبیرخانه دائمی همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با صدور اطلاعیه ای از کلیه صاحبنظران، کارشناسان حوزه صنعت خودرو درخواست کرد بمنظور برگزاری موفق پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو نسبت به ارسال نقطه نظرات و پیشنهادهای خود اقدام نمایند.

به گزارش ایلنا به نقل از ایدرونیوز ، در این اطلاعیه آمده است با توجه به تجربیات ارزنده حاصله از برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو بدینوسیله از عموم کارشناسان و صاحبنظران و همچنین دست اندرکاران صنعت خودرو و صنایع وابسته درخواست می شود نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص تعیین محورها و موضوعات اصلی برگزاری این همایش و همچنین هرگونه نقطه نظر سازنده بمنظور برگزاری موفق پنجمین همایش بین المللی خودرو ایران، به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، خیابان جام جم، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیریت ارتباطات و یا به نمابر ۲۳۸۶۲۳۷۰ ارسال نمایند.

گفتنی است چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو در روزهای ۲۴ و ۲۰ بهمن ماه سال گذشته در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با حضور تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان داخلی و خارجی صنعت خودرو برگزار شد. براساس مصوبات این همایش، مقرر گردید دبیرخانه دائمی همایش بین المللی صنعت خودرو تأسیس و در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مستقر گردد.

ایران برج میلاد خودرو صنعت سازمان گسترش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر