کد خبر: 468581 A

همزمان با آغاز یکصد و چهلمین سال فعالیت وزارت ارتباطات؛

مراسم رونمایی ازتمبر یادبود، آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عصر امروز 21 اسفند ماه، دروزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزارشد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسم گرامیداشت و رونمایی ازتمبر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور عفت مرعشی همسر و محسن و فاطمه هاشمی رفسنجانی فرزندان این یار سفر کرده، عصر امروز 21 اسفند ماه، درسالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزارشد.

همچنین دراین مراسم که با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان وی و دکتر فیروزآبادی رییس مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد، محسن هاشمی سخنرانی کرد.

 وی در تبیین شخصیت این عالم وارسته ، هاشمی رفسنجانی را زندانی قبل از انقلاب و ایثارگر بعد از انقلاب معرفی کرد و گفت: پدرم آینده نگری را در کنار دینداری  مد نظر داشت و همواره به توسعه ایران فکر می کرد.

 محسن هاشمی ادامه داد: از ابتدای  فعالیت در حوزه،  وی به دنبال کلیدی برای قرآن بود و هربار  که به زندان می‌رفت قسمتی از آن را تکمیل می کرد و  در آخرین زندان با 22 دفترچه فیش قرآنی، از زندان خارج شد که این مطالب در قالب 50 جلد در خدمت قرآن پژوهان قرار گرفت.

آیت الله هاشمی رفسنجانی ارتباطات و فناوری اطلاعات خانواده مجمع تشخیص مصلحت نظام مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر