کد خبر: 431932 A

ایلنا: به گفته پویا سالاری شریف، مدیر عامل شرکت خودرو سازی کارمانیا، به دلیل بلوغ بالای تکنولوژی، موفقیت های جهانی و حجم تولیدات و عملیات های شرکت BYD، چشم انداز روشنی در رابطه با آینده وسایل نقلیه مبتنی بر انرژی های نو در ایران وجود دارد.

به گزارش ایلنا، با امضای تفاهم نامه همکاری بین واحد انرژی های تجدید پذیر کمپانی BYD و شرکت خودروسازی کارمانیا، زیرمجموعه گروه خودروسازی کرمان و بزرگترین تولید کننده خصوصی خودرو در ایران، این شرکت به اولین ارائه دهنده خودروهای تمام برقی در ایران تبدیل شد. براساس این همکاری استراتژیک شاهد ورود دیگر تکنولوژی های پیشرفته این کمپانی مانند خودرو های هیبریدی،  انواع خودروهای برقی و انواع باتری های قابل شارژ خواهیم بود.

هوانگ در این مراسم خاطر نشان کرد: "همکاری ما با کارمانیا یک گام بزرگ در توسعه برنامه ها و فعالیت های ما در خاور میانه است. با توجه به چشم انداز بلند مدت دولت ایران برای توسعه پایدار، بازار انرژی های نو در ایران دارای پتانسیل بسیار بالایی بوده و ما با تلاش سخت و با استفاده از عالی ترین تکنولوژی هایمان، محصولات و خدمات با کیفیتی را برای مردم ایران فراهم خواهیم کرد."

ایران یکی از کشور های خاور میانه است که برای مدیریت تغییرات اقلیمی و آب و هوایی به دنبال وضع راهکارها و سیاست های حمایتی محیط زیستی مانند کاهش مالیات برای وسایل نقلیه مبتنی بر انرژی های نو است.

به گفته پویا سالاری شریف، مدیر عامل شرکت خودرو سازی کارمانیا، به دلیل بلوغ بالای تکنولوژی، موفقیت های جهانی و حجم تولیدات و عملیات های شرکت BYD، چشم انداز روشنی در رابطه با آینده وسایل نقلیه مبتنی بر انرژی های نو در ایران وجود دارد.

طرح های تجاری ارائه شده BYD در خاور میانه و آفریقا شامل انباره های ذخیره سازی انرژی، وسایل نقلیه مبتنی بر انرژی های نو و مولد های خورشیدی است.

 

انرژی ایران خودرو مدیر عامل شرکت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر