کد خبر: 373102 A

مدیرعامل بانک کشاورزی؛

ایلنا: نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فرصتی برای آشنایی با مشتریان جدید و استفاده از تجربیات شرکت کنندگان در تکمیل پروژه های مجموعه بانک کشاورزی و تمامی شرکت های تابعه آن خواهد بود.

به گزارش ایلنا از"سنا "مرتضی شهیدزاده، مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان مطلب فوق درباره سیاست گذاری این بانک برای حضور در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: هدف از حضور در این دوره از نمایشگاه استفاده از تجربیات ارگان های داخلی و خارجی برای به کارگیری در توسعه سرمایه گذاری است تا هم توانایی های بانک در رشته های مختلف کاری ارائه شود هم به کمک تضارب آرا و افکار به سمت جلو حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه حضور بانک کشاورزی به صورت هلدینگی خواهد بود، گفت: در برنامه ششم تأکید به حضور پررنگ‌تر بازار سرمایه در جذب سرمایه گرفته شده است که در همین راستا بانک کشاورزی به دنبال این است که از امکان بازار سرمایه برای جذب منابع مختلف برای زیرساخت های بخش کشاورزی استفاده کند.

این مقام مسوول با اشاره به فعالیت کارگزاری بانک کشاورزی در صندوق یکم اظهار داشت: صندوق یکم حضور موفقی در بورس دارد که قرار است در قالب یک هلدینگ مالی فعالیت خود را توسعه دهد بنابراین حضور این کارگزاری یا شرکتهای مختلف چون شرکت گسترش نوین و خود بانک در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برای پیدا کردن مخاطبان مختلف و مشتریان جدید مثمر ثمر خواهد بود.

شهیدزاده در پایان گفت: بانک کشاورزی و شرکت گسترش نوین در کار بانکداری الکترونیک و سامانه های ساخت پیشرو هستند اما از طریق این نمایشگاه می‌توان مشتری های جدید پیدا کرد یا از تجربه های شرکت های مشابه برای تکمیل این دست پروژه ها استفاده کرد.

 

بخش کشاورزی سرمایه سرمایه گذاری سنا کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر