کد خبر: 366227 A

مبتکر فراتکنیک های نوین موفقیت در ایران:

ایلنا: مبتکر فراتکنیک های نوین موفقیت در ایران گفت: اپلیکیشن های گوشی های همراه در حال تغییر دادن ذهن جامعه به سمت خمودگی و روزمرگی است.

به گزارش ایلنا، ایمان برجی-مبتکر فراتکنیک های نوین موفقیت در ایران- با بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر اپلیکیشن و نرم افزارهای گوشی های همراه بیشتر از تلویزیون و شبکه های ماهواره ای ذهن افراد جامعه را تحت تاثیر قرار داده است که اگر به طور هدفمند برای آن برنامه ریزی نشود ذهن جوان و خلاق جامعه به سمت سرگرمی های بی محتوا سوق پیدا می کند.

او تصریح کرد: یک بنیاد بین المللی پیش بینی کرده است که طی چند سال آینده  60 درصد برنامه های گوشی های همراه را اپلیکیشن های ویدوئی تشکیل می دهد و  این بدان معناست که اگر به این پدیده های دیجیتالی بی توجه باشیم ذهن نسل جوان کشورمان به شدت تحت تاثیر موضوعات بی محتوا قرار خواهد گرفت.

مبتکر فراتکنیک های نوین موفقیت در ادامه گفت:در دنیای پیشرفته کنونی دیگر نمی توان با روش های سنتی به چارچوب بندی ذهن و تغییر پس زمینه های فکری پرداخت، بلکه باید با شیوه ها و ابزارآلات نوین، به اصلاح باورها و اهداف پرداخت که البته استفاده بهینه از تکنولوژی های جدید یکی از همین راهکارها است.

او با بیان اینکه پویایی و خلاقیت افراد، سرمایه و ثروت واقعی یک جامعه محسوب می شود، افزود: زمان آن فرا رسیده تا با طراحی و ساخت، نرم افزار و اپلیکیشن هایی با محتوای غنی به تحریک خلاقیت ذهن نسل جوان پپردازیم.

این مبتکر جوان ادامه داد: موفقیت یک جامعه همواره از ذهن افراد آن نشات می گیرد و جامعه ای در مسیر پیشرفت قرار می گیرد که ذهن و نگرش مردم آن هدفمند و خلاق باشد.

برجی خاطر نشان کرد: هم اکنون اغلب برنامه های گوشی های همراه به محتوای سرگرم کننده و کم ارزش اختصاص دارد به طوری که عکس گرفتن از یک ظرف غذا، یک ژست کنار دیوار!  و یا تقلید صدا روی تصویر چهره های مشهور، همه ی ذهن استفاده کنندگان از این ابزارها را به خود مشغول کرده است درحالی که با طراحی اپلیکشن های جدید می توان قوه خلاقیت و برنامه ریزی را تحریک کرد و آنها را به موفقیت نزدیک کرد.

مبتکر فراتکنیک های نوین موفقیت در ایران افزود: طبق قوانین جهانی موفقیت، هر اتفاقی که در مسیر زندگی می افتد، برآیند نوع تفکر و باور افراد است و بدون شک مسیر دستیابی به موفقیت از کانال ابزارها و سرگرمی های بی محتوا نمی گذرد، چرا که در بیشتر برنامه های گوشی های تلفن همراه، بر اصول توانمند کردن ذهن که همان حقیقت یابی، پالایش، تجزیه و تحلیل، ایده یابی و راه حل یابی است تاکیدی نشده و این بیانگر تنبلی و رخوت ذهنی است که اخیر در گیر آن شده ایم.

او ادامه داد: ذهن آدمی به طور مداوم تحت تاثیر دیده ها و شنیده های محیطی است پس اگر اطلاعات ورودی به مغز کنترل نشود، ذهن افراد تحت تاثیر مطالب کم ارزش رد و بدل شده در اپلیکیشن های تلفن همراه قرار خواهد گرفت که همین امر در درازمدت پیامدهای نظیر عدم خلاقیت و تنبلی ذهن به همراه خواهد داشت ؛ دو مولفه مهم که فرد را از مسیر موفقیت دور می کند.

برجی در پایان تاکید کرد: معتقدم، ذهن جامعه را باید طوری پرورش داد که در بزنگاهها، فرد بتواند با تکیه بر توانمندی های خود در مسیر موفقیت قرار گیرد نه اینکه با کوچکترین مشکل خود را در بن بست زندگی تصور کند که البته رسیدن به موفقیت مستلزم آموزش ، اصلاح نگرش و مهندسی فکر است.

 

ایران جامعه ذهن سرمایه موبایل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر