کد خبر: 360625 A

دبیر نمایشگاه ایران پلاست اعلام کرد:

ایلنا: مقاره شرکت‌های اروپایی شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال را از 13 کشور آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، چک، سوئیس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه و بلژیک اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد مقاره دبیر نمایشگاه ایران پلاست در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های برگزاری نمایشگاه برگزار شد گفت: نمایشگاه امسال با شعار کسب و کار جهانی آغاز می‌شود و 500 شرکت خارجی از 25 کشور جهان و 400 شرکت ایرانی حضور خواهند داشت. 

وی شرکت‌های اروپایی شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال را از 13 کشور آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، چک، سوئیس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه و بلژیک اعلام کرد.

مقاره همچنین گفت: از آسیا نیز کشورهای چین، کره جنوبی، تایوان، هند، سنگاپور، ترکیه، امارات، عراق، بحرین و پاکستان و دو کشور آفریقای جنوبی و استرالیا نیز از دو قاره آفریقا و اقیانوسیه حضور خواهند داشت.

وی لیست هیات‌های تجاری نمایشگاه را نیز از کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، هند، امارات، قزاقستان، آذربایجان، ترکیه، چین، بنگلادش، سوریه، ارمنستان، تاجیکستان، بلاروس، سریلانکا، میانمار، تونس و کنیا اعلام کرد.

دبیر نمایشگاه اظهار داشت: هیات‌های تجاری از 18 کشور جهان در این نمایشگاه حاضر خواهند شد و باتوجه به اینکه بازار اصلی صادرات محصولات ما کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان و پاکستان است هیات‌های تجاری این کشورها حضوری گسترده خواهند داشت.

وی همچنین گفت: در این نمایشگاه از 40 رسانه خارجی دعوت شده و در کل 300 خبرنگار برای پوشش خبری حضور خواهند داشت.

مقاره در ادامه خاطر نشان کرد: شرکت های پتروشیمی قصد دارند نمایشگاهی نیز با همین مضمون پلاستیک و لاستیک در کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان و پاکستان برپا کنند تا زمینه توسعه صادرات فراهم شود.

وی یادآور شد: در این نمایشگاه در نظر داریم که زمینه واردات تکنولوژی از آلمان و ایتالیا و اتریش فراهم شود.

مقاره درباره زمان برگزاری نمایشگاه سال آینده نیز گفت: سال آینده در تاریخ 4 تا 7 مهرماه نمایشگاه ایران‌پلاست برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه مرکز تحقق تفاهم‌نامه‌ها و مذاکرات است و هدف اصلی آن به هم رسانی صنعت و صاحبان تکنولوژی است.

لازم به ذکر است در نمایشگاه ایران‌پلاست که از تاریخ 25 تا 29 آبانماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر نفت و وزیر صنعت، معدن و تجارت سخنرانان اصلی خواهند بود.

 

آلمان اتریش ایران چک هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر