کد خبر: 352998 A

ایلنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی سلیمانی را از ریاست هیأت مدیره و مدیرعاملی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران برکنار و محمدرضا قاهری بدر را جانشین وی نموده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی سلیمانی را از ریاست هیأت مدیره و مدیرعاملی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران برکنار و محمدرضا قاهری بدر را جانشین وی نموده است.

علی سلیمانی که مدیر پروازی خط هوایی مشهد ـ تهران بوده است، از فروردین 1393 تا کنون مدیریت شرکت شهرک‌های صنعتی تهران را برعهده داشت که گفته می‌شود به دلیل ضعف مدیریتی و عدم تعامل مناسب با صنعتگران، از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت برکنار شده است.

محمدرضا قاهری بدر هم که هم‌اکنون معاون اجرایی معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد، در گذشته، معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی تهران و مدیرعاملی شرکت داروسازی جابر ابن حیان را عهده‌دار بوده است.

گفتنی است، ماه گذشته نیز طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی یزدانی ورزنه معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، جایگزین سیدمحمدعلی سیدابریشمی به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران شد.

صنایع کوچک صنعت معدن و تجارت مشهد وزارت صنعت معدن و تجارت علی سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر