کد خبر: 352090 A

رئیس جامعه ایرانی-اتریشی در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: ایران دارای امکانات قوی خودروسازی است و زیرساخت های لازم را برای تولید خودرو دارد به همین سبب من فکر می کنم آینده صنعت خودرو در ایران درخشان باشد.

رئیس جامعه ایرانی-اتریشی در گفت وگو ایلنا با اشاره به تقسیم بندی کشورهای جهان به کلاس های مختلف گفت: امروزه کشورهای جهان از نظر اقتصادی و توسعه به کلاس‌های مختلفی تقسیم می شود و گروههای G7 ، G20 و گروه  بریکس برخی از این تقسیم بندی های هستند.

وارنر فاسلبند افزود: پس از این گروه‌ها یک گروه دیگر به نام نکست 11 وجود دارد که اقتصادهای بزرگ و در حال توسعه مانند ایران ، ترکیه ، مکزیک و فیلیپن را شامل می شود. نکته مهم این است که این تقسیم بندی توسط سیاست مداران انجام نشده بلکه توسط اقتصاددانان مستقل تنظیم شده و این نشان می دهد ایران در حال توسعه و جهش خوبی در منطقه است.

از سوی دیگر ایران می تواند بازار خوبی برای صنایع خودروسازی جهان باشد زیرا مردم ایران عاشق خودرو هستند و طی این مدتی که من در ایران زندگی می کردم از رانندگی‌ آنها لذت می بردم.

از سوی دیگر  ایران دارای امکانات قوی خودروسازی است و زیرساخت های لازم را برای تولید خودرو دارد به همین سبب من فکر می کنم آینده صنعت خودرو در ایران درخشان باشد.

اتریش صنعت کشورهای جهان مردم ایران مکزیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر