کد خبر: 334427 A

اجلاس بین المللی جهان و فرصت های همکاری با ایران با رویکرد همکاری های اقتصادی، مالی و بانکی، بازرگانی و صنعتی بهمن ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، اجلاس بین المللی جهان و فرصت‌های همکاری با ایران(IOB) با رویکرد همکاری‌های اقتصادی، مالی و بانکی، بازرگانی، صنعتی، گردشگری، عمرانی و معدنی با حضور سفرا، رایزنان بازرگانی و نمایندگان اقتصادی کشورهای جهان در ایران برگزار می شود.

این در شرایطی است که تنها ساعاتی پس از آنکه ایران توانست با غرب بر سر برنامه هسته‌ای به توافق برسد، نخستین گام‌ها برای بازگشتن در مسیر جهانی شدن برداشته شد و بسیاری از کمپانی های بین المللی برای تبادلات تجاری با ایران ابراز تمایل کردند.

هم اکنون فرصت ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور است، اما تحقق این امر در گرو سیاست‌های داخلی اقتصادی کشور و نوع نگاه مدیریتی به بخش خصوصی است؛ این در حالی است که همکاری با کشورهای اروپایی که اقتصادهای بزرگ دنیا را یدک می کشند، می‌تواند باعث استفاده از فناوری‌های پیشرفته و برتر آنها به ایران شود.

فرصت کنونی فرصتی تاریخی برای تولیدکنندگان ایرانی است تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود که در سایه تعامل اقتصاد دنیا به دست خواهد آمد، به بهبود کیفیت تولید، خرید مواد اولیه، نوسازی و بهسازی خطوط تولید بپردازند.

فرصت جدید، فرصتی بی نظیر برای تولیدکنندگان ایرانی است که نباید به راحتی از آن چشم پوشید چراکه این فرصت به راحتی به دست نیامده و باید حداکثر استفاده را از آن صورت داد.

اجلاس بین المللی جهان و فرصت‌های همکاری با ایران هشتم و نهم بهمن ماه قرار است در تهران برگزار شود که فرصت مناسبی برای شناساندن فرصت‌های تجاری و صنعتی ایران برای سرمایه گذاران خارجی است.

استفاده از ظرفیت اقتصاد ایران جهان فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر