کد خبر: 334421 A

سومین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته 12 تا 15 دی‌ماه در سالن 44 (A و B) نمایشگاه بین‌المللی تهران، برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، این نمایشگاه با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، اتحادیه کشوری خشکبار، مرکز تحقیق و توسعه خشکبار، سازمان حلال جهانی و سایر مجموعه‌های تخصصی این صنعت برگزار می‌شود.

در دوره پیشین این نمایشگاه بیش از 85 شرکت به ارائه تولیدات، محصولات و تکنولوژی‌های مربوطه پرداختند. همچنین سفرای کشور‌های تاجیکستان، اندونزی، معاونت خارجی نمایشگاه میلان ایتالیا و هیات‌هایی از کشور‌های استرالیا، تایوان، چین، بلغارستان، روسیه، آلمان و ترکیه از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

سومین دوره نمایشگاه خشکبار در حالی برگزار خواهد شد که از نظر مساحت نسبت به سال قبل، بیش از 25 درصد رشد داشته است و  107 شرکت تولیدی معتبر تاکنون حضور خود را در آن قطعی کرده‌اند.

خشکبار ایران از مهمترین اقلام صادرات غیرنفتی محسوب می‌شود، برخی از اقلام تولیدی مانند پسته، گردو، بادام و فندق ایران دارای رتبه جهانی در تولید و صادرات هستند بنابراین رویکرد و هدفگذاری این نمــــایشگاه،  تجاری و صادراتـــی است.

علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 تا 17روزهای 12 تا 15 دی ماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

تجارت خشکبار دی ماه روسیه نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر