کد خبر: 326223 A

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد اعلام کرد:

ایلنا: باید ترتیبی اتخاذ شود که با در پیش گرفتن رویکرد تعامل و همکاری با سایر قوا ،افزایش سرمایه اجتماعی کشور مورد توجه قرار گیرد.

مدیران امور حقوقی و مجلس دستگاههای زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در نشست مشترک با حضور میر سعید نیکزاد لاریجانی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد درباره راهکارهای ارتقاء تعامل با مجلس و هم افزایی واحدهای تابعه بحث و بررسی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از شبکه امور اقتصادی و دارایی(شادا)، معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد در این نشست با اشاره به اهمیت اعتماد سازی و اعتماد بین قوای کشور گفت: با تعامل مثبت با قوه مقننه  می توان از ظرفیت های بالای این قوه در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های دولت استفاده کرد.

وی افزود: باید ترتیبی اتخاذ شود که با در پیش گرفتن رویکرد تعامل و همکاری با سایر قوا ،افزایش سرمایه اجتماعی کشور مورد توجه قرار گیرد.

بر اساس این گزارش ، ارتقاء تشکیلاتی امور مجلس، بازدید ادواری نمایندگان از نهادها و سازمانهای تابعه و آشنایی با نحوه عملکرد و پیشرفت های آنها و تشکیل کارگروه های کارشناسی در سطح واحدها از جمله پیشنهاداتی بود که در این نشست مطرح شد. 

لازم به ذکر است در این نشست مدیران ارشد و مشاورین روسای سازمانهای خصوصی سازی ، گمرک، امور مالیاتی کشور و مدیران ارشد بانکهای ملی، سپه، کشاورزی، ملت، تجارت، صنعت و معدن، مسکن، صادرات، توسعه صادرات و رفاه کارگران نیز حضور داشتند.

اقتصاد دولت سرمایه کشاورزی مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر