کد خبر: 317540 A

معاون راه‌های روستایی وزارت راه و شهرسازی:

معاون راه‌های روستایی وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه در شش ماهه اول سال میزان تلفات جاده‌ای در راه‌های روستایی 12درصدکاهش یافته است گفت: میزان بدهی این معاونت به پیمانکاران راه‌هایی روستایی 800 میلیارد تومان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید حسین میرشفیع در نشست خبری پنجمین نمایشگاه وزارت راه و شهرسازی و صنایع و شرکت‌های وابسته با اشاره به کاهش تلفات جاده‌ای در راه‌های روستایی گفت: خوشخبتانه در شش ماهه اول امسال، تلفات ناشی از حوادث جاده‌اسی در راه‌های روستایی 12 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه امیدوارم این روند کاهشی تا پایان سال ادامه داشته باشد گفت: در حال حاضر تمرکز بر روی برنامه ششم توسعه است اینکه راه‌های روستایی چه نیازهایی دارند.

میرشفیع با اشاره به میزان اعتبارات سال 94 که تخصیص یافته است گفت: خوشبختانه در نیمه اول سال مهمترین اعتباراتی که داشتیم قیری است که از محل تبصره 2 قانون بودجه به راه‌های روستایی اختصاص داده شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به محدودیت‌های اعتباراتی که داشتیم تخصیص به موقع این میزان قیر باعث شد در فصل مناسبی از سال فعالیت‌های عمرانی انجام شود.

معاون راه‌های روستایی وزارت راه و شهرسازی درباره میزان بدهی این معاونت به پیمانکاران گفت:در حال حاضر چیزی حدود 3 هزار پروژه عمرانی در راه‌های روستایی در دست اجراست و چیزی حدود 800 میلیارد تومان به پیمانکاران این حوزه بدهکار هستیم.

جاده وزارت راه و شهرسازی قانون بودجه پنجمین نمایشگاه تلفات جاده ای
نرم افزار موبایل ایلنا