کد خبر: 298837 A

وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه ترکمنستان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان با حضوربا تیرارشوف معاون رئیس جمهوری ترکمنستان و مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت گشایش یافت.

ارشوف در آیین گشایش این نمایشگاه با اشاره به ارتقا کیفیت اجناس و خدمات شرکت های ایرانی خواستار افزایش مراودات تجاری میان دو کشور شد.

معاون رئیس جمهورترکمنستان نیز به هنگام بازدید ازغرفه ایران خودرو به کیفیت خودروها بخصوص دنا اشاره کرد  و افزود:با توجه به کیفیت بالای محصولات ایران خودرو متمایل به حضور بیشتر این محصولات در ترکمنستان هستیم.

گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه محصولات جدید خود با موتورهای کم مصرف را به نمایش درآورده است.

بر اساس این گزارش ایران خودرو در نمایشگاه مذکور خودرو های دنا، آریسان، رانا و سورن را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است. همچنین شرکت ایران خودرو دیزل با عرضه وانت پیکاپ بنزینی، مینی بوس آرین، کامیون باری آریا و کامیونت 6 تن آرنا در این نمایشگاه، فعالانه حضور دارد.

این نمایشگاه با هدف توسعه و افزایش حجم صادرات جمهوری اسلامی ایران و به منظور برقراری امکان مراودات و مبادلات تجاری بین تجار و بازرگانان ایران و ترکمنستان برگزار می شود. در این میان گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز خاورمیانه، توانمندی خود را در تولید خودروهای به روز، لوکس و دارای بالاترین استانداردهای آلایندگی به نمایش می گذارد.

محصولات ایران خودرو در کشور ترکمنستان شناخته شده اند. سمند از جمله محصولات ایران خودرو است که در این کشور مشتریان بسیاری  داشته و از محبوبیت زیادی میان ترکمن ها بر خوردار است. گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد با ارائه محصولات جدید در ترکمنستان بازار خود را در این کشور توسعه دهد. این نمایشگاه از تاریخ 28 الی 30 مرداد1394 به مدت 3 روز پذیرای بازدید کنندگان است. 

 

ایران خودرو ترکمنستان خودرو صنعت معدن و تجارت معاون
نرم افزار موبایل ایلنا