کد خبر: 298834 A

دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با معرفی برگزیدگان خود به پایان رسید .

به گزارش ایلنا، در مراسم پایانی این جشنواره که روز 27 مرداد ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی و مدیران روابط عمومی و کارشناسان دستگاه های اجرایی در بخش دولتی و خصوصی برگزار شد، تندیس و لوح تقدیر جشنواره به برگزیدگان اهداء شد .

در این جشنواره بر اساس آرای هیات داوران ، شرکت بیمه دانا در سه بخش سرمقاله و ویژه نامه رتبه دوم و در بخش صفحه آرایی رتبه سوم ملی {کشوری}را در بین شرکت کنندگان به دست آورد و تندیس و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد .

بر اساس این گزارش، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی در لوح تقدیری به بهروز میرزایی، مدیر روابط عمومی بیمه دانا، کسب موفقیت در بخش های سرمقاله{رتبه دوم}ویژه نامه{رتبه دوم} و صفحه آرایی {رتبه سوم}در سطح ملی توسط این شرکت بیمه ای را تبریک گفت و قدردانی خود را از حسن انجام مسوولیت در قبال اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد .

گفتنی است: جشنواره انتشارات روابط عمومی از سال 1381 با همکاری دست اندرکاران روابط عمومی،موسسات دولتی و خصوصی، اساتید و دانشجویان توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود . در دهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 130 سازمان و شرکت دولتی و خصوصی با ارائه بیش از دو هزار اثر حضور داشتند .

دولتی و خصوصی روابط عمومی مدیر روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کمیسیون شوراها و امور داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا