کد خبر: 298771 A

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با ایلنا:

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه سیاست دولت کلنگ زنی نیست،‌ گفت: در هفته دولت با حضور رییس جمهور یک قطعه از آزادراه ساوه- همدان به افتتاح می رسد.

علی نورزاد،‌‌ مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه 28 کیلومتر از این آزادراه توسط رییس جمهور افتتاح می شود،‌ اظهار کرد:‌ کل طول مسیر آزادراه ساوه- همدان 180  کیلومتر است که در هفته دولت از مهم ترین قطعه آن بهره برداری می شود.

وی افزود: در حال حاضر مراحل آسفالت ریزی به طور کامل انجام شده است و آخرین عملیاتی ایمنی مسیر هم در دست  اجرا است.

نورزاد با اشاره به اینکه اجرای پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارند،‌ گفت: سیاست دولت کلنگزنیهای جدید نیست.  

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور همچنین درباره آزادراه تهران- شمال گفت: پس از 18 سال بالاخره قطعه یک آزادراه سال آینده به افتتاح می رسد.

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه خوشبختانه عزم و اراده برای اتمام پروژه آزادراه تهران- شمال به وجود آمده است،‌ اظهار کرد: در حال حاضر شش پیمانکار در قطعه یک مشغول به کار هستند و پیشرفت فیزیکی در قطعه یک سرعت قابل توجهی دارد.

وی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان،‌ گفت: قرارداد ساخت قطار سریع السیر تهران- قم – اصفهان با چینی ها در مرحله نهایی شدن است و پس از عقد قرارداد بلافاصله مراحل اجرایی پروژه شروع می شود.    

هفته دولت آزادراه تهران- شمال علی نورزاد پروژه های نیمه تمام عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا