کد خبر: 290317 A

با حکم وزیر اقتصاد؛

ایلنا: وزیر اقتصاد طی احکام جداگانه ای امین دلیری را به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و غلامعلی آبائی را به سمت رئیس هیات عالی نظارت در آن سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم انتصاب امین دلیری آمده است: نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی و با استناد به بند (ب) ماده 65 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و مفاد ماده 15 قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و اساسنامه آن و مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده آن سازمان، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب می شوید.

توفیقات جنابعالی را در در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های قانونی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

بر پایه این گزارش ، همچنین علی طیب نیا طی حکمی غلامعلی آبائی را به سمت رئیس هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.

 

در حکم انتصاب غلامعلی آبائی آمده است: با استناد به مفاد ماده 22 قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و اساسنامه آن و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده آن سازمان، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت رئیس هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب می شوید.

 

توفیقات جنابعالی را در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های قانونی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

علی طیب نیا سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر