کد خبر: 282345 A

عضو هیأت مدیره پست بانک تاکید کرد:

ایلنا: عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با اشاره به ماهیت فعالیت‌های بانکی ارزی،که با ریسک‌های متعددی روبروست که مهمترین آن، تمرکز بر روی نیروی انسانی ماهر و مجرب است، گفت: از جمله راهکارهای مدیریت ریسک تمرکز در نیروی انسانی بخش ارزی، برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر برای کارکنان ستادی و اجرائی شاغل در این بخش به ویژه رؤسای شعب ارزی و افزایش توان، مهارت و دانش کارشناسی آنهاست.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات ، غلامحسین صباغی عضو هیأت مدیره در مراسم افتتاحیه دوره‌های آموزشی شعب جدید ارزی این بانک ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: بنابر این اداره‌کل بانکداری و روابط بین‌الملل باید برای کاهش ریسک نیروی انسانی تلاش مضاعفی داشته باشد.

وی افزود: تک تک کارکنان ارزی از جمله رؤسای شعب، معاونان و متصدیان شاغل در این بخش باید به تناسب جایگاه و وظایف تعریف شده، مسئولیت ناشی از ارائه خدمات ارزی را بپذیرند و معاونان ارزی شعب امور محوله را با تعامل و هماهنگی کامل با رؤسای شعب انجام دهند.

عضو هیأت مدیره اظهارداشت: پایبندی به اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در انجام وظایف و فعالیت‌های محوله به عنوان اولویت کاری بویژه در فعالیت‌های بانکی که زیربنای اصلی اقتصاد سالم محسوب می‌شود باید مورد توجه قرار گیرد و این امر بیانگر نقش مهم و تعیین‌کننده تک تک کارکنان بانک در گردش چرخه اقتصادی کشور است.

عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با اشاره به تحولات بین‌المللی و تسهیل روابط خارجی، گفت: باید بخش ارزی پست بانک ایران همگام با این تحولات برای پاسخگوئی به تقاضاهای وسیع ایجاد شده آمادگی داشته و نسبت به شناسائی فعالان و بازرگانان این عرصه و ایجاد تعامل با آنان اقدام کند.

وی ادامه‌داد: خوشبختانه با تدابیر به کار گرفته شده تورم کاهش یافته و اقتصاد نیز به سمت رونق و خروج از رکود است.

عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در پایان، برگزاری دوره‌های آموزشی شعب جدید ارزی را برای ایجاد آمادگی در این زمینه بسیار مهم و لازم ارزیابی و از دست اندرکاران آن بویژه از مدیریت و کارکنان اداره کل بانکداری و روابط بین‌الملل و اداره کل آموزش و تحقیقات قدردانی کرد.

 

انقلاب اسلامی ایران دوره های آموزشی کارشناسی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر