کد خبر: 281925 A

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی مراسمی از تلاش و زحمات معاونت خزانه داری کل کشور و سه سازمان تابعه این وزارتخانه به سبب عملکرد موفق آنها در مدیریت بودجه کل کشور در سال 1393 تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، علی طیب نیا طی سخنانی در حاشیه جلسه شورای معاونین وزارت اقتصاد، عملکرد  این وزارتخانه را در تامین منابع و همچنین مدیریت منابع، جهت تخصیص و پرداخت در بودجه های هزینه ای و تملک دارایی سرمایه ای را  بسیار درخشان خواند.

وی گفت: خوشبختانه با اهتمام  مجموعه وزارت اقتصاد، به رغم مشکلات متعدد از جمله کاهش کم سابقه درآمدهای نفتی، به لطف خداوند توانستیم شرایط را مدیریت کرده و اجازه ندهیم که این مشکلات خللی در فرآیند تامین منابع و تخصیص منابع درآمدی در بودجه سال گذشته ایجاد کند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به تقدیرهای صورت گرفته از سوی مقامات عالی کشور از این وزارتخانه در خصوص اقدامات موثر انجام شده برای مدیریت بودجه سال 1393، بیان داشت: این مهم که اقدامی برجسته در جهت کاهش وابستگی منابع کشور به درآمدهای نفتی و نمود عینی حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاوتی است، جز با اعتماد مردم، همراهی و همدلی همه بخش های وزارتخانه و البته حمایت های رییس جمهور و هیات دولت امکان تحقق نداشت.

برپایه این گزارش، در این مراسم وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعطای لوح سپاس و هدیه از زحمات آقایان سید  رحمت الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، علی عسکری رییس سازمان امور مالیاتی کشور، مسعود کرباسیان رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و میر علی اشرف عبداله پوری حسینی رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی تقدیر و تشکر کرد.

اقتصاد امور اقتصادی و دارایی بودجه وزارتخانه مدیریت بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر