کد خبر: 281831 A

شایان آرانی در گفتگو با ایلنا تاکید کرد :

ایلنا: در صورتی که تحریم ها کاهش نیابد و اثرات آن کم نشود دو عامل ضرورت اصلاح ساختار مدیریتی و حباب شاخص های بورس همچنان ادامه خواهد داشت .

شاهین شایان آرانی، فعال بازار سرمایه در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه بازار سرمایه از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و دارای ارزش نهفته است، اظهار داشت: مشکل اصلی بازار در حال حاضر ساختار مدیریتی و نظارتی داخل بازار سرمایه است که به شدت دولت زده شده است.

وی افزود: به نظر می رسد اصلاح قوانین و مقررات می تواندگره های بوجود آمده در آن را باز کند.

شایان آرانی خاطر نشان کرد: عامل بعدی بحث تحریم هاست که محیط تاریکی برای دورنمای اقتصادی ایران بوجود آورده که بورس نیز تحت تاثیر این هاله تاریک و منفی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این دو عامل به شدت فضا را تحت تاثیر خود قرار داده است، گفت: طی 3 تا 4 سال گذشته سقوط شاخص های بورس باعث ضرر و زیان بازیگران این بازار شده است که این سابقه و اعتبار منفی برای بازار سرمایه تجربه تلخی برای سهامداران بوجود آورد و باعث حباب در بازار شد.

وی با بیان اینکه به نظرمی رسد بازار تا پایان سال همین گونه باشد گفت: در صورتی که تحریم ها کاهش نیابد و اثرات آن کم نشود دو عامل ضرورت اصلاح ساختار مدیریتی و حباب شاخص های بورس همچنان ادامه خواهد داشت .

دولت شاخص قوانین و مقررات تحریم ها گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر