کد خبر: 272197 A

مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در برخی از محورهای مواصلاتی از دوم تا چهارم اردیبهشت ماه سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 2 اردیبهشت ماه تا ساعت 24 روز جمعه 4 اردیبهشت ماه 94 از محورهای کندوان (کرج- چالوس)، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز جمعه 4 اردیبهشت ماه تا ساعت 01:00 بامداد روز شنبه 5 اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 روز جمعه 4 اردیبهشت ماه تا ساعت 01:00 بامداد روز شنبه 5 اردیبهشت ماه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج، بصورت یکطرفه خواهد بود.

به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی تردد کلیه اتوبوس ها، تریلرها، کامیونها و کامیونت ها در محور کندوان همچنان ممنوع است و در محور هراز نیز تردد کلیه کامیونها، تریلرها و اتوبوس ها تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه دوم، سوم و چهارم اردیبهشت ماه از تهران به قائمشهر و بالعکس، ممنوع است و حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از این ممنوعیت مستثنی هستند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشتهای شعب سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی یک هزار و 425 تردد شمار فعال درمحورهای برون شهری، نسبت به روز مشابه سال قبل یک درصد افزایش نشان می دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین20 درصد و اوج تردد نیز بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح امروز بوده است.

همچنین آزادراه چالوس - مرزن آباد مسیر شمال به جنوب، مقطع واقع در استان مازندران، بدلیل ریزش کوه تا اطلاع بعدی مسدود و جاده قدیم مرزن آباد - چالوس به عنوان محور جایگزین معرفی می گردد.

محور فرعی شمشک - دیزین واقع در استانهای البرز و تهران، از ساعت 15 روز 29 مهر تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش برف مسدودو تردد از محور کرج – گچسر - مرزن آباد انجام می شود.

محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان البرز برای عبور وسایل نقلیه سنگین اعم از اتوبوس، مینی بوس، کامیون و کامیونت تا اطلاع بعدی ممنوع شده است.

اتوبوس راهداری و حمل و نقل جاده محورهای مواصلاتی مشهد وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر