کد خبر: 269979 A

ایلنا: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در پایان معاملات و در ادامه روند کاهشی روزهای گذشته این هفته با ۳۲۹ واحد کاهش به ۶۸ هزار و ۴۵۴ واحد رسید و ارزش روز بازار بیش از ۳۰۶ هزار میلیارد تومان شد.

به گزارش ایلنا، در پایان معاملات امروز تالار شیشه‌ای شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در ادامه روند کاهشی روزهای گذشته این هفته با ۳۲۹ واحد کاهش به ۶۸ هزار و ۴۵۴ واحد رسید و ارزش روز بازار بیش از ۳۰۶ هزار میلیارد تومان شد.

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در پایان معاملات و در ادامه روند کاهشی روزهای گذشته این هفته با ۳۲۹ واحد کاهش به ۶۸ هزار و ۴۵۴ واحد رسید و ارزش روز بازار بیش از ۳۰۶ هزار میلیارد تومان شد.

امروز معامله‌گران بورسی بیش از یک میلیارد و ۲۰۶ میلیون برگه بهادار در قالب ۹۳ هزار و ۸۲۵ نوبت معامله و به ارزش ۲۰۹ میلیارد تومان دادوستد کردند.

امروز شاخص قیمت (وزنی - ارزشی) با ۱۴۲ واحد کاهش به ۲۹ هزار و ۵۱۳ واحد رسید، شاخص کل (هم‌وزن) با ۵۱ واحد کاهش به ۱۰ هزار و ۱۸۶ واحد رسید، شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۴۷ واحد افت به ۹۳۱۹ واحد رسید، شاخص آزاد شناور با ۶۰۰ واحد کاهش به ۷۹ هزار و ۱۹۸ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۳۰۰ واحد کاهش به ۵۰ هزار و ۳۳۸ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با ۲۷۸ واحد کاهش به ۱۳۵ هزار و ۲۱۷ واحد رسید.

شاخص وزن بازار بورس واحد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر