کد خبر: 269952 A

ایلنا: مدت برگزاری اکسپوی میلان حدود ۶ ماه به طول می‌انجامد و در این مدت یک روز به عنوان روز ملی ایران در نظر گرفته شده که آن هم اول شهریور ماه مصادف با روز بزرگداشت بوعلی سینا یا روز پزشک است.

اکسپو ۲۰۱۵ میلان با موضوع تغذیه زمین، انرژی برای حیات از ۱۱ اردیبهشت در ایتالیا آغاز به کار می‌کند و در این رویداد جهانی ۱۶۰ کشور دنیا حضور دارند.

به گزارش ایلنا، اکسپو ۲۰۱۵ میلان با موضوع تغذیه زمین، انرژی برای حیات از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۱ آبان ماه سال ۱۳۹۴ در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد و بیش از ۱۶۰ کشور در این رویداد جهانی شرکت می‌کنند، ضمن آنکه تعدادی از سازمان‌های بین‌المللی نظیر سازمان ملل نیز در این اکسپو حضور خواهند داشت.

بنا به اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، محل پاویون ایران از بهترین مکان‌ها در اکسپوی ۲۰۱۵ بوده و یکی از بهترین اماکن اکسپو در اختیار ایران قرار گرفته که در کنار غرفه‌های آلمان، شیلی، اسپانیا و آمریکا قرار دارد.

مدت برگزاری اکسپوی میلان حدود ۶ ماه به طول می‌انجامد و در این مدت یک روز به عنوان روز ملی ایران در نظر گرفته شده که آن هم اول شهریور ماه مصادف با روز بزرگداشت بوعلی سینا یا روز پزشک است.

این رویداد جهانی هر ۵ سال یک بار در یک کشور برگزار می‌شود که در سال ۲۰۱۰ در شانگهای چین برگزار شد.

ایتالیا ایران پزشک چین وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر