کد خبر: 260830 A

ایلنا: ، فاز اول این پروژه در دی ماه امسال و در ۵۳۰ واحد به افتتاح رسید. همچنین کلیه عملیات اجرایی شبکه های اصلی و فرعی آب و فاضلاب، گاز، برق و مخابرات تکمیل شده است.

ایلنا- پروژه مسکن ویژه تهرانسر در سال ۹۱ در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار در اراضی جنوبی بلوار یاس تهرانسر آغاز شد، این پروژه دو هزار و ۳۱۰ واحدی در قطعات ۵۷۵ متری و در ۵ طبقه شروع به ساخت کرد و فاز دوم مسکن ویژه تهرانسر در ۶۴۰ واحد امروز با حضور فریبرز واحدی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افتتاح شد که تحویل واحدها در روزهای پایانی فروردین ۹۴ و با پرداخت قسط آخر انجام می گیرد.

به گزارش ایلنا، بر این اساس، فاز اول این پروژه در دی ماه امسال و در ۵۳۰ واحد به افتتاح رسید. همچنین کلیه عملیات اجرایی شبکه های اصلی و فرعی آب و فاضلاب، گاز، برق و مخابرات تکمیل شده است.

پروژه مسکن ویژه تهران سر در سال ۱۳۹۱ در زمینی به مساحد ۳۵ هکتار در اراضی جنوبی بلوار یاس تهرانسر آغاز شد. این پروژه ۲ هزار و ۳۱۰ واحدی در قطعات ۵۷۵ متری و در ۵ طبقه شروع به ساخت کرد.

بر اساس این گزارش، متقاضیان از شهریور سال ۹۱ در فواصل ۴ الی ۶ ماه تا اوایل خرداد ۹۳، در ۴ قسط و هر قسط به مبلغ ۲۰ میلیون تومان پرداخت کردند. همچنین قبل از تحویل واحد مسکونی متقاضیان باید ۴۵ میلیون تومان دیگر را پرداخت کرده و دفترچه اقساط بلندمدت خود را دریافت کنند.

گفتنی است، مابقی ارزش کارشناسی واحدهای مسکونی شامل هزینه تمام شده ساخت و بهای عرصه واحدها به صورت اقساط ۱۰ ساله پرداخت می شود.

آب و فاضلاب برق دی ماه راه و شهرسازی استان کارشناسی گاز مخابرات مسکن واحد فاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر