کد خبر: 258074 A

ابراهیم خانیکی در گفتگو با ایلنا:

کاندیدای گروه خواستاران تحول در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی گفت: تاکنون شاهد مشارکت تنها 15درصد از اعضای اتاق بازرگانی در انتخابات بوده ایم که امیدواریم این مشارکت به حداقل 30درصد برسد و اگر مشارکت اعضا بیشتر شود خواستاران تحول قطعاٌ پیروز انتخابات خواهد شد.

ابراهیم خانیکی از کاندیداهای گروه خواستاران تحول در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود:فضای فعلی با توجه به حاکمیت دولت جدید خیلی تغییر پیدا کرده و گروه های مدنی بهتر از قبل می توانند ،فعالیت کنند و اتاق بازرگانی هم از این مسئله مستثنی نیست و فعالیت های انتخاباتی و مدنی نسبت به دوره های قبل خیلی افزایش پیدا کرده و امیدواریم که مشارکت اعضای اتاق بازرگانی هم افزایش پیدا کند.

وی همچنین اظهار داشت: شعار های تحول خواهی شعار های خوبیست و همه ی شعار های گروه خواستاران تحول را می پسندند و هر گروهی که بتواند تحول خواهی را به انجام برساند و بتواند اصلاحات را محقق کند، ما خوشحال می شویم.

خانیکی با اشاره به این که آنقدر در طول چند سال گذشته اقتصاد سیاه و منفی داشتیم ، گفت: بهترین راه رسیدن به سلامت اقتصادی رسیدن به اقتصاد شفاف و به دور از رانت است که با دستیابی به اقتصاد سفید می توان به آن دست پیدا کرد و با اهداف تحول خواهانه این اقتصاد شفاف و سفید محقق می شود.

اقتصاد انتخابات دولت سلامت افزایش اتاق مشارکت بازرگانی تحول اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر