کد خبر: 257979 A

رییس اتحادیه خیاطان در گفتگو با ایلنا:

رییس اتحادیه خیاطان مردانه و زنانه گفت: اگر نرخ مواد اولیه مانند نخ و پارچه و وسایل دوخت و دوز و... افزایش یابد ما هم مجبوریم به همان میزان نرخ ها را تغییر دهیم.

حبیب اله طهماسبی نیک، رییس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه، در مورد وضعیت قیمت گذاری این اتحادیه برای سال آتی در گفت و گو با ایلنا، گفت: پیش بینی می‌شود که با وضع تورم و اوضاع فعلی بازار، قیمت ها بالا نخواهد رفت و حداقل اگر قیمت ها را افزایش دهیم با توجه به وضع معیشت مردم، این اقدام را انجام خواهیم داد.

وی اظهارداشت: اگر نرخ مواد اولیه مانند نخ و پارچه و وسایل دوخت و دوز و... افزایش یابد ما هم مجبوریم به همان میزان نرخ ها را تغییر دهیم.

رییس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه در خصوص نحوه رسیدگی به شکایات مردمی، بیان داشت: در حال حاضر ما در این اتحادیه کمیسیونی داریم که وظیفه اصلی اش رسیدگی به شکایات از سوی مردم است.

وی افزود: اعضای این کمیسیون متشکل از چهار نفر است که بنده نیز به طور خاص در آن فعالیت می کنم.

طهماسبی نیک در خصوص بازرسی های این اتحادیه نیز اذعان داشت: بازرسی ها به طور مستمر در حال انجام است و اگر تخطی صورت گیرد قطعا بر خورد خواهد شد.

وی در خصوص نحوه همکاری بخش دولتی با اتحادیه خیاطان، گفت:ما توقعی از دولت نداریم اما از آنان می خواهیم که بگذارند همه چیز به خوبی پیش رود.

وی در خصوص بازرسی بخش های دولتی بر عملکرد اتحادیه ها نیز گفت: از سوی بخش دولتی ما به طور دائم و به صورت رندومی مورد بازرسی قرار می گیریم و با اقداماتی که اخیرا از سوی دولت شاهد بوده ایم ،مجبورشده ایم که قیمت ها را کمی بالا ببریم.

وی در پایان در خصوص وضع کلی این اتحادیه نیز اظهار داشت: اتحادیه به طور کلی مشکلی ندارد  و اگرهم شکایتی باشد رسیدگی می کنیم. خیاطان ما هم تمام تلاششان را می کنند تا وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند و مشکلی از این بابت نداریم.

افزایش قیمت تورم دولت قیمت گذاری افزایش رسیدگی اتحادیه شکایات خیاطان کمیسیونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر