کد خبر: 1331108 A

اجرای طرح از فجر تا فطر در ۹۵۰۰ فروشگاه زنجیره‌ای سراسر کشور

رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای اعلام کرد: در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور، ۳۴ قلم کالای اساسی با تخفیفات ویژه به فروش می‌رسد.

اجرای طرح از فجر تا فطر در ۹۵۰۰ فروشگاه زنجیره‌ای سراسر کشور

به گزارش ایلنا، منصور عالی‌پور با تأکید بر اینکه فروش فوق‌العاده از دهه فجر آغاز شده و تا عید سعید فطر ادامه می‌یابد، گفت: این طرح برای تقویت توان خرید و بهبود سبد معیشت هموطنان عزیزمان برنامه‌ریزی شده و اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با هماهنگی تأمین کنندگان کالاهای اساسی، تخفیفات ۱۲ تا ۳۰ درصدی انواع کالاهای تنظیم بازار را برای عرضه و فروش در طرح از فجر تا فطر تدارک دیده‌اند.

وی با اشاره به این که هدف از فروش کالاها با تخفیفات ویژه، تلاش در جهت ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه برای تأمین مایحتاج اساسی در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان است، اظهار داشت: در طرح ویژه فروش از فجر تا فطر، ۳۴ نوع کالا از جمله انواع برنج خارجی، مرغ گرم و منجمد و گوشت منجمد تنظیم بازار با تخفیفات ویژه و به صورت فروش فوق‌العاده عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با اعلام اینکه، اعضای اتحادیه در گروه پوشاک، کیف و کفش و نیز شیرینی و شکلات برای شب عید نیز تدارک خوبی دیده‌اند تا در کنار محصولات غذایی و دیگر ملزومات مورد نیاز هموطنان، این محصولات نیز با ارائه تخفیفات ویژه در دسترس عموم قرار گیرد، خاطرنشان کرد: بازرسی و کنترل بازار برای نظارت بهتر و بیشتر بر کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایام پایانی سال تشدید می‌شود.

گفتنی است؛ فروشگاه‌های زنجیره‌ای با ۹ هزار و ۵۰۰ واحد فروشگاهی در سراسر کشور، کالاهای اساسی و سایر ملزومات مردم را عرضه و توزیع می‌کنند.

انتهای پیام/
برنج فروشگاه های زنجیره ای کالاهای اساسی کیف و کفش ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر