کد خبر: 632609 A

استقبال از مسابقات ورزشی ویژه ماه رمضان؛

رقابت های اسکیت سرعت جشنواره فرهنگی- ورزشی بانوی قدسیان در پیست مجموعه ورزشی آبشار با حضور پرشور ورزشکاران و خانواده های آنها برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، رئیس هیات اسکیت استان اصفهان در مورد برگزاری این مسابقات بیان کرد: ما توانستیم همکاری بسیار خوبی با معاونت ورزشی تفریحی شهرداری اصفهان جهت برگزاری این مسابقات داشته باشیم تا بتوانیم شور و نشاط را در بین ورزشکاران و مردم شهر در ماه مبارک رمضان ایجاد کنیم.

حسن مالکی ادامه داد: استقبال بسیار خوبی از این مسابقات شد و در آینده نیز با حضور آقای ناظریان و دید مثبتی که به ورزش همگانی دارند، این همکاری ادامه خواهد داشت و همیشه مسابقاتی که به این صورت در بین مردم و تمام ورزشکاران بوده، استعدادهایی نیز کشف شده که در این دوره از مسابقات هم این اتفاق افتاد.

مسئول هیات اسکیت شهرستان اصفهان نیز در خصوص برگزاری این مسابقات خاطر نشان کرد: مسابقات بسیار خوب و پسندیده بود و همکاری ما با شهرداری برای برگزاری این رقابت ها در مجموعه ورزشی آبشار می‌تواند به ورزشکاران و قهرمانان ما کمک شایانی داشته باشد.

حسین حیدری ادامه داد: در این مسابقات استعدادیابی انجام دادیم و نکته قابل توجه این است که ورزشکاری که در مسابقات کشوری قهرمان شده بود در این مسابقات مقام دوم را کسب کرد، در اینجا رقابت بین کسانی بود که تاکنون در مسابقات کشوری حضور نداشتند و این امر نویدبخش روزهای بسیار خوبی برای استعدادهای جدید در این ورزش است.

حیدری در مورد استقبال از این مسابقات تصریح کرد: در این مسابقات فقط رقابت نبود بلکه خانواده هایی را دیدم که با شور و نشاط تمام ورزشکاران را تشویق می کردند و در پایان نیز همه کسانی که در این مجموعه حضور داشتند در کنار یکدیگر با همدلی ، شادابی و نشاط فراوان عکس یادگاری گرفتند.

رقابت های اسکیت سرعت جشنواره فرهنگی ورزشی بانوی قدسیان با حضور ۱۰۰ دختر اسکیت سوار در رده سنی نونهالان به همت معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیات اسکیت استان اصفهان برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند.

استان اصفهان خانواده رقابت ماه رمضان ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر