کد خبر: 628570 A

دیدار اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی مهر سلامت با استاندار اصفهان

استاندار اصفهان گفت: اگر از هنر در جهت خیر و ایجاد و تشویق خیریه ها و گسترش روحیه خیراندیشی استفاده شود بسیار موفق و مطلوب خواهد بود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی مهر سلامت با ایشان، اظهارداشت: فرهنگ سازی در خصوص رعایت بهداشت و سلامت جامعه هزینه های اقتصادی و انسانی آن را کاهش می دهد.

وی افزود: اصفهان در حوزه هنر از همه شهرها جلوتر و مبدع بوده است و اگر از هنر در جهت خیر و ایجاد و تشویق خیریه ها و گسترش روحیه خیراندیشی استفاده شود بسیار موفق و مطلوب خواهد بود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه اینگونه فعالیت ها در دراز مدت آثار و برکات زیادی خواهد داشت، افزود: اگر موفق شویم سیر کارهای خیر را از مادیات صرف به سمت معنویات و فرهنگ سازی سوق دهیم کار مهمی انجام شده است و در این راستا باید فرهنگ زندگی اجتماعی گسترش یابد.

رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره ملی مهر سلامت نیز در این دیدار با بیان اینکه تا کنون برنامه ریزی، فراخوان و تعیین محورهای جشنواره انجام گرفته است، افزود: تاکنون ۲۵۰ فیلم به این جشنواره رسیده و امیدواریم انجام فعالیت های خیرخواهانه رونق یابد و جشنواره به خوبی برگزار شود چرا که در تأمین کمک هزینه درمان و تجهیزات بیمارستانی نیازمند کمک خیرین هستیم.

 

اصفهان جامعه سلامت هنر برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر