کد خبر: 242468 A

رئیس اداره گاز شهرستان نایین:

۹۰ در صد جمعیت روستایی شهرستان نایین از گاز طبیعی برخوردارند.

رئیس اداره گاز شهرستان نایین با اشاره به وضعیت گازرسانی در این شهرستان گفت: به جز شهر انارک تمای شهر‌ها و روستاهای این شهرستان از گاز طبیعی برخوردارند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، رسول قرائتی افزود: گازرسانی به شهر‌ها و روستاهای مختلف شهرستان در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و در حال حاضر عملیات توسعه گازرسانی در برخی نقاط این شهرستان در دست اجرا است.

قرائتی بیان داشت: بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و نیز ۹۰ درصدی جمعیت روستایی شهرستان نایین از گاز طبیعی امر بسیار مهمی است که با تلاش دسته جمعی محقق شده است.

رئیس اداره گاز نایین تصریح کرد: گازرسانی به ۱۵۱ روستا و ۱۸۳ مرغداری در سطح شهرستان انجام شده و مطالعات و چگونگی گازرسانی به بقیه روستاهای باقیمانده در دهستان‌های دشتستان، بهارستان و کوهستان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم به نحوی انجام گرفته که در فصول سرد سال مشکل قطع گاز نداشته باشیم، افزود: ترویج فرهنگ استفاده بهینه مصرف گاز طبیعی، صرفه جویی و رعایت نکات ایمنی، درسسطح شهرستان از طریق مدارس، ادارات، مساجد، حسینیه‌ها و تکایا و… از برنامه‌های در حال اجرا در اداره گاز نایین است.

شهرستان نایین دارای ۹ هزار و ۷۰۰ انشعاب گاز، ۱۵ هزار مشترک خانگی و تجاری، ۳۵۰ مشترک صنعتی و کشاورزی است.

اصفهان ترویج فرهنگ صرفه جویی کشاورزی کوهستان گاز جمعیت شهرستان طبیعی نایین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر