کد خبر: 236679 A

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با ایلنا:

عدم خروج سارقان از استان اصفهان / ضاربان از سابقه داران حرفه‌ای و ایرانی هستند

ضاربان از محدوده جغرافیایی استان اصفهان خارج نشده‌اند و هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی شهرستان‌های اطراف اصفهان برای جلوگیری از خروج آنان از استان انجام شده است.

عدم خروج سارقان از استان اصفهان / ضاربان از سابقه داران حرفه‌ای و ایرانی هستند

فرمانده نیروی انتظامی، استان اصفهان هویت سارقان شب گذشته یکی از بانک های شهر الیگودرز را ایرانی اعلام کرد و گفت: تمامی اقدامات برای جلوگیری از خروج این سارقان حرفه‌ای از استان اصفهان انجام گرفته است.

سردار آقاخانی به خبرنگار ایلنا گفت: ظهر شنبه سرقتی مسلحانه از یکی از بانک‌های شهر الیگودرز در استان لرستان انجام شده و پس از آن سارقان به سمت شهر خمین در استان مرکزی متواری شده و پس از درگیری با پلیس وارد شهرستان گلپایگان شده‌اند.

سردار آقاخانی در توضیح این اتفاق ناگوار افزود: ماموران نیروی انتظامی پس از ورود سارقان به این شهر با آن‌ها درگیر شده‌اند و متاسفانه در این درگیری فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان به همراه دو تن دیگر از نیرو‌های غیور نیروی انتظامی این شهرستان به شهادت رسیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از این سه سارق در درگیری‌ها کشته شده است اظهار داشت: متاسفانه در این درگیری‌ها دو نفر از مردم شهرستان گلپایگان نیز به دست ضاربان کشته شده‌اند و ۶ تن از نیرو‌های پلیس نیز مجروح شده و اکنون در بیمارستان بستری هستند.

سردار آقاخانی بیان داشت: ضاربان از محدوده جغرافیایی استان خارج نشده‌اند و هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی شهرستان‌های اطراف اصفهان برای جلوگیری از خروج آنان از استان انجام شده است.

وی ضمن رد شایعه بیگانه بودن این ضاربان ادامه داد: ضاربان از سارقان سابقه دار حرفه‌ای ایرانی می‌باشند که از استان لرستان به شهرستان گلپایگان متواری شده‌اند.

وی ضمن قدردانی از مردم شهرستان گلپایگان به خاطر همکاری با پلیس از مردم خواست خونسردی خود را حفظ نموده و در صورت مشاهده مورد مشکوک به پلیس اطلاع دهند.

وی در پایان گفت: با تدابیر اندیشیده شده و آگاهی نیرو‌های پلیس استان، این سارقان را دستگیر کرده و به مردم داغدار شهرستان گلپایگان معرفی خواهیم کرد.

عیادت استاندار اصفهان از مجروحان سرقت مسلحانه شهرستان گلپایگان

استاندار اصفهان که پس از انتشار خبر درگیری مسلحانه در شهرستان گلپایگان به این شهرستان سفر کرده است در حاشیه جلسه شورای تامین این شهرستان ضمن تسلیت این اتفاق ناگوار گفت: در شورای تامین شهرستان آخرین اطلاعات بدست آمده بررسی و اقدامات لازم برای دستگیری هر چه زودتر برهم زنندگان نظم اجتماعی انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گلپایگان؛ رسول زرگرپور ضمن تقدیر از نیروی انتظامی این شهرستان اظهار داشت: برنامه ریزی، تدبیر و نوع برخورد با سارقان از مهمترین مسائلی است که می تواند در موفقیت پلیس در این زمینه نقش داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه این سارقان از استان لرستان متواری شده و و پس عبور از شهرستان مرکزی و خمین وارد شهرستان گلپایگان شده اند گفت: خوشبختانه با رسیدگی های به موقع نیروی انتظامی این اتفاق به مرکز استان سرایت نکرده و هم اکنون امنیت در شهرستان گلپایگان برقرار شده است.

استاندار اصفهان به همراه فرمانده نیروی انتظامی استان و هیئت همراه از مجروحان این حادثه عیادت کرد و پس از آن به دیدار خانواده شهدای این حادثه رفت.

وی در پایان از مسئولان نیروی انتظامی خواست هرچه زودتر این ضاربان را دستگیر و به مردم معرفی کنند.

استان اصفهان استان مرکزی اصفهان بیمارستان خانواده سرقت نیروی انتظامی شهرستان سارقان ضاربان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر