کد خبر: 223524 A

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه استان اصفهان:

یکی از کارهایی که دولت و وزیر راه و شهرسازی می تواند به مدیریت شهری فولادشهر کمک کند این است که مجموعه سرمایه شرکت عمران در اختیار شهردار و شهرداری فولادشهر قرار گیرد تا شهر یک مدیریت واحد داشته باشد.

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه استان اصفهان در بازدید از پروژه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی شهر فولادشهر با بیان این مطلب که سی سال کار بر زمین مانده در فولادشهر در این مدت کوتاه، توسط شهرداری بصورت انقلابی و جهادی انجام گرفته است، گفت: در سالی که به نام مدیریت جهادی است، در عمل مدیریت جهادی شهردار متعهد فولادشهر را ما امروز مشاهده کردیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین صالحیان، افزود: حجم کارهای صورت گرفته در سطح شهر وسیع است و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی اظهارداشت: وقتی مدیران خدمات ارزنده ای را ارائه می کنند، بالاترین خدمت به انقلاب اسلامی است چرا که در دنیا می گویند انقلاب اسلامی توانست کشور را قدمی به جلو ببرد و وقتی شهر یک قدم به جلو رود استان هم یک قدم و به تبع آن کشور توسعه پیدا می کند.

وی گفت: این پیشرفت ها به پای انقلاب اسلامی تمام می شود و گفته می شود ملتی که ادعای دینی و مذهبی دارند توانستند کشور را به انرژی هسته ای، تولیدعلم در دانشگاه ها و رفاه برسانند.

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه با تاکید بر کمک دولت به چنین مدیران متعهدی، تصریح کرد: یکی از کارهایی که دولت و وزیر راه و شهرسازی می تواند به مدیریت شهری فولادشهر کمک کند این است که مجموعه سرمایه شرکت عمران در اختیار شهردار و شهرداری فولادشهر قرار گیرد تا شهر یک مدیریت واحد داشته باشد.

وی در ادامه افزود: واحد بودن مدیریت یک شهر امری است که در دنیا به اثبات رسیده است و این امر منجر به کاهش هزینه های دولت می شود.

حجت الاسلام والمسلمین صالحیان با اشاره به جدید بودن شهر فولادشهر، اظهار داشت: یکی از ضروریات شهرهای جدید داشتن یک مدیریت واحد است.

وی در ادامه هم توصیه ای به شهروندان داشت و گفت: خدماتی که در سطح شهر ها ایجاد می شود از بودجه بیت المال و جیب مردم است پس فرهنگ نگهداری از آنها به عهده خود شهروندان است تا عمر این ابنیه ها طولانی تر شود.

حجت الاسلام والمسلمین صالحیان در پایان از خدمات و زحمات شهرداری، شورای اسلامی شهر، پرسنل شهرداری و همکاری شهروندان تقدیر و تشکر نمود.

امیری شهردار فولادشهر هم در ادامه با بیان این مطلب که مردم متدین و خدا محور همیشه وظایف و تکالیف شرعی خود را از زبان روحانیت دریافت کرده و با هدایت و راهنمایی آنان نسبت به آن اقدام کرده، گفت: حضور حجت الاسلام والمسلمین صالحیان و رهنمودهای ایشان قوت قلبی است برای مدیریت شهری و باعثمی شود تا با اراده بیشتری به مردم خدمت رسانی کنیم.

استان اصفهان اصفهان خدمت رسانی دولت زمین سرمایه شورای اسلامی شهر شهرداری کاهش هزینه وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر