کد خبر: 216957 A

با هدف توان‌مند کردن معلولان در امر اشتغال‌زایی دوره‌های آموزشی بازار محور ویژه معلولین(آموزش، تولید، فروش) با عنوان C. B. R درروستای قمشلو شهرستان دهاقان با حضورمسئولان استان اصفهان افتتاح شد.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دهاقان گفت: دوره‌های آموزشی بازار محور ویژه معلولین(آموزش، تولید، فروش) با عنوان C. B. R در روستای قمشلو شهرستان دهاقان با حضورمسئولان استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمدرضا شیروانی گفت: رشته آموزشی این دوره نازک دوز خیاطی بوده و هدف از برگزاری دوره را توانمند سازی معلولین، ارتقاء توان و حس مشارکت‌های اجتماعی، ارتقاء سطح معیشت و توان اقتصادی، ارتقاء سطح آگاهی و فرهنگ جامعه در خصوص پذیرش توان‌خواهان، آموزش و توانبخشی در حین آموزش و فروش محصولات تولید شده، توانبخشی مبتنی بر جامعه و… دانست و افزود: این کلاس‌ها با همکاری دهیاری روستا و مشارکت بخشدار مرکزی شهرستان و مساعدت بهزیستی دهاقان تشکیل می‌شود.

محمدرضا مصلحی، معاون اداری، مالی و پشتیبانی اداره کل، نیز ضمن قدردانی از تعامل ادارات مرتبط با موضوع در شهرستان بر استفاده هر چه تمام‌تر از ظرفیت‌های مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تاکید و با توجه به گستردگی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطح کشور این طرح را از طرح‌های منحصر به فرد در کشور دانست و آموزش را لازمه ورود به اشتغال و بازار کار عنوان کرد.

استان اصفهان اشتغال اصفهان بازار کار بهزیستی جامعه دوره های آموزشی فنی و حرفه ای معاون معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر