کد خبر: 216908 A

توسط خیرین خیریه امام موسی کاظم(ع) اصفهان صورت گرفت:

درماه‌های شهریور و مهر امسال، بیش از ۲۸۰میلیون ریال ویژه حل مشکلات مختلف معیشت، درمان، تحصیل، اجاره منزل و کمک به خانواده زندانیان توسط خیرین خیریه امام موسی کاظم(ع) صورت گرفته است.

مدیر کل زندان‌های استان اصفهان از کمک ۴۳۰میلیون ریالی خیرین در طی دو ماه گذشته در امر معیشت، درمان، تحصیل، اسکان و کمک‌های موردی در زندان‌ها جهت نگهداری زندانیان خبر داد و گفت: حضور خیرین در زندان‌ها موجب رشد و شکوفایی فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی و نقطه امیدی برای مددجویان شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رمضان امیری در ارائه گزارشی از فعالیت‌های خیریه امام موسی کاظم(ع)، زندان‌های استان در طی دوماهه گذشته و بعد از ماه مبارک رمضان گفت: کمک خیرین و نیکوکاران اصفهانی به‌طور پی در پی در سطح زندان‌های استان، مخصوصاً زندان مرکزی از افزایش و رشد بالایی برخوردار شده و مددجویان این کرامت راهیچگاه فراموش نخواهند کرد.

وی افزود: هر گونه کمک و مساعدت مالی و غیر مالی براساس تائید زندان و تحقیقات خیریه و خیرین انجام می‌پذیرد و کمک‌های مختلف معیشتی، درمانی، تحصیل و غیره بصورت یک فرایند وچارچوب تعریف شده صورت می‌گیرد.

امیری در ادامه تصریح کرد: در طی ماه‌های شهریور و مهرماه بیش از ۲۸۰میلیون ریال ویژه حل مشکلات مختلف معیشت، درمان، تحصیل، اجاره منزل و کمک به خانواده زندانیان توسط خیرین خیریه امام موسی کاظم(ع) صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: مبلغ ۱۳ میلیون ریال جهت تهیه جهیزیه خانواده زندانی نیز پرداخت که اقلام مورد نیاز خریداری و به آنان تحویل شده است.

مدیر کل زندان‌های استان مشارکت خیرین در بازسازی و احداثخوابگاه و اسکان مددجویان را از دیگر فعالیتهای موثر خیریه دانست و اظهارداشت: در طی چهار سال عمر خیریه امام موسی کاظم(ع) تا کنون کمک‌های شایانی به احداثو فعالیت‌های عمرانی در زندان مرکزی صورت گرفته که در طی دو ماه گذشته بیش از یکصد و شش میلیون ریال در کانون اصلاح و تربیت و تعداد ۸ قطعه فرش نیز به زندان جدید نسوان اهداءشده است.

امیری در پایان با قدردانی از کمک‌های خیرین در تمامی موارد و بخش‌ها به کمک‌های خیرین در امور مذهبی و قرآنی نیز اشاره‌ای کرد و افزود: اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی، خرید قلم‌های نوری قرآنی، سجاده‌های نماز و کتب‌های مذهبی و مورد نیاز کتابخانه‌های زندان، نگهداری و بکاری گیری نیرو در انجام ملاقات‌های شرعی و همچنین به‌کارگیری روحانیون در بخش‌های مختلف اقامه نماز جماعت و کلاس‌های احکام، قرآن و مذهبی از دیگر کمک‌های خیرین به‌شمار می‌آید.

استان اصفهان اصفهان خانواده درمان رشد زندان فرش قرآن مشکلات کمک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر