کد خبر: 210492 A

مدیر کل تعاون کار و رفاه جتماعی استان اصفهان خبر داد:

جهت پیشگیری از اعتیاد، آموزش مهارت‌های زندگی و بهداشت و روان بالغ بر۶ هزار بسته آموزشی به واحدهای اقتصادی استان اصفهان در سال جاری تحویل داده شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه جتماعی استان اصفهان در جلسه هماهنگی و پیشگیری از اعتیاد در محیط کار با اشاره به جمعیت کارگری بیش از یک میلیون نفر در استان گفت: تأثیرگذاری این قشر از جامعه در سیستم فرهنگی جامعه بر کسی پوشیده نیست و لازم است برنامه ریزی‌های منسجمی در جهت افزایش آگاهی کارگران استان از آسیب‌های اجتماعی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، غلامعلی قادری ادامه داد: تا کنون ۱۴۲ دوره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شامل دوره‌های پیشگیری از اعتیاد، مهارت‌های زندگی، آموزش بهداشت و سلامت روان در محیط کار برای واحد‌های اقتصادی برگزار و بالغ بر۶ هزار بسته آموزشی به واحدهای اقتصادی تحویل شده است.

وی از تداوم اجرای طرح شیوع‌شناسی اعتیاد در واحدهای اقتصادی استان خبر داد و افزود: در جهت پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، این اداره کل با ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، نیروی انتظامی استان و سایر دستگاههای مرتبط به صورت ویژه هماهنگی و همکاری می‌کند.

آسیب های اجتماعی استان اصفهان اصفهان اعتیاد پیشگیری از اعتیاد ستاد مبارزه با مواد مخدر سلامت روان کار و رفاه مهارت های زندگی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر