کد خبر: 210489 A

در یادواره شهدای کارگر شهرستان خوانسار مطرح شد:

امروز به برکت خون شهدا، از امنیتی برخورداریم که در هیچ جای دنیا نمونه آن را سراغ نداریم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در یادواره شهدای کارگر خوانسار افزود: شهدا با تقدیم جان خود باعثعزت اسلام و تشیع در جهان شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، غلامعلی قادری افزود: امروز به برکت شهدا ما می‌توانیم در هر جای دنیای با اقتدار حرفمان را بزنیم و حضور مفیدی برای شکل گیری جهان اسلام داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه همواره باید از شهدا یاد کنیم و یاد آنان باید چراغ راه ما باشد، تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا، از امنیتی برخورداریم که در هیچ جای دنیا نمونه آن را سراغ نداریم.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان رشادت، شجاعت و دلاوری رزمندگان اسلام را یکی از مهم‌ترین دلایل این امنیت برشمرد و بیان داشت: اگر این رشادت‌ها نبود، قطعاً این امنیت وجود نداشت.

وی یادآور شد: درایت حضرت امام(ره) و رهبری با کفایت نیز از دلایل و مولفه‌های دیگر این امنیت است.

قادری تاکید کرد: پاکباز و رشادت رزمندگان اسلام و دلاورمردان در دفاع مقدس بر اساس اعتقادات شکل گرفته از موازین دینی و شرعی، دلیل دیگر وجود این امنیت است و این مانع از آن شد که یک وجب از خاک میهن توسط دشمن غصب شود.

یادواره شهدای کارگری شهرستان خوانسار، به همت پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید رفعتی و همکاری فرماندهی سپاه ناحیه خوانسار و حوزه شهید صادقی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارخانجات شهرک صنعتی خوانسار، هیئت امنای شهرک صنعتی، خانه صنعت، معدن و تجارت و شهرداری خوانسار با حضور اقشار مختلف مردم خوانسار به ویژه کارگران شهرستان و همچنین مسئولین شهرستان و مدعوین استان در سالن شهرداری برگزار شد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اصفهان بسیج جهان حضرت امام خاک دفاع مقدس صنعت معدن و تجارت کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر