کد خبر: 207964 A

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان خبر داد:

در راستای بازگشایی مدارس و همزمان با آغاز ماه مهر و با کمک خیرین و نیکوکاران بیش از ۹۰۰سبد لوازم التحریر شامل پوشاک و کیف و دفتربین فرزندان زندانیان نیازمند توزیع شد.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان از توزیع بیش از ۹۰۰سبد لوازم التحریر شامل پوشاک و کیف و دفتر خبر دادو گفت: این سبد لوازم التحریر با کمک و مشارکت خیرین با کمترین مبلغ حدود ۵۰۰هزار ریال خریداری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمود مباشری، ادامه داد: در راستای بازگشایی مدارس در سراسر کشور و آغاز ماه مهر با کمک خیرین و نیکوکاران فرزندان زندانیان نیازمند نیز با دستانی پر به استقبال تعلیم و تربیت رفتند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان اظهارداشت: با هدف ایجاد روحیه و نشاط و تشویق فرزندان زندانیان نیازمند به کسب تعلیم و تربیت؛ با کمک خیرین بیش از ۹۰۰سبدکالای لوازم التحریر با قیمت مناسب خریداری و به خانواده ها ی آنان تحویل شد.

وی گفت: این سبد کالا شامل لباس فرم پسرانه و دخترانه، کیف، لوازم التحریرو دفاتر مشق مورد نیاز هر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است که در روز های پایای شهریور ماه به آنان اهداء شد.

مباشری تصریح کرد: مبلغ هر سبدبطور میانگین بین ۵۰۰تا ۶۰۰هزار ریال است که با تخفیفات ویژه و تدابیر هیئت مدیره و خیرین خریداری گردید در صورتیکه این سبد ارزش ریالی بیش از ۸۰۰ هزار ریال دارد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان در پایان با قدردانی از حضور و مشارکت خیرین؛ اعضاء هیئت مدیره و مدیر کل زندانهای استان در تهیه و توزیع این سبد اظهارامیدواری کرد تا در آینده نیز به مناسبت های مختلف به این قشر نیز کمک و مساعدت شود.

اصفهان پوشش تعلیم و تربیت خانواده دانش آموز هیئت مدیره توزیع زندانیان لوازم التحریر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر