کد خبر: 207959 A

دردیدار رئیس پلیس آگاهی و مدیرکل زندان‌های استان مطرح شد:

اجرای سیاست‌های نظام زندانبانی بدون تعامل و همکاری سایر دستگاه‌ها مخصوصاً نظامی و انتظامی و قضایی امکان پذیر نیست و نیاز است که تمامی دستگاه‌های دیگر اعم از اجرایی و فرهنگی نیز با حضور در صحنه یارو پشتیبان امنیت جامعه باشند.

مدیر کل زندان های استان اصفهان، در دیدار با رئیس پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان برافزایش تعامل بیشتر در راستای پیشگیری از وقوع جرم و حوادثو همچنین ارتقاء سطح آسایش و امنیت در جامعه تاکید کرد و اظهارامیدواری کرد با این افزایش سطح دیدگاهها و نگاهها نیز تغییر یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، امیری اظهارداشت: به عنوان یک شهروند از ایجاد امنیت و تلاش و فعالیت های نیروهای ناجا در سطح استان تشکر می کنم و امیدوارم با تعامل و همکاری و دلگرمی بین ادارات وابسته و نیروهای موجود زمینه افزایش امنیت و آسایش بیشتر مردم در سطح جامعه ارتقاء یابد.

وی با اشاره به فعالیت های نظام زندانبانی گفت: بدون شک اجرای سیاست های نظام زندانبانی بدون تعامل و همکاری سایر دستگاهها مخصوصاً نظامی و انتظامی و قضایی امکان پذیر نیست و نیاز است که تمامی دستگاههای دیگر اعم از اجرایی و فرهنگی نیز با حضور در صحنه یارو پشتیبان امنیت جامعه باشند.

مدیر کل زندان های استان اصفهان، اظهارداشت: اگر در هر دستگاهی، مدیر و یا مجموعه آن نسبت به یکدیگر با نگاه مثبت و در راستای رفع مشکلات و نیازهای مجموعه دیگر قدم بردارد، مطمئناً هر در دوستگاه از توان و قدرت بالایی در درک مشکلات و رفع آن موفق خواهند بود.

در ادامه نیز سرهنگ خسروی رئیس پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان در طی سخنانی به فعالیت ها و تلاش های مدیر کل زندان های استان در طی سال های اخیر اشاره کرد و گفت: فعالیت های چهار ساله گذشته مدیر کل زندان های استان در راستای ایجاد و افزایش امنیت در سطح استان مشهود بوده و قابل تقدیر است.

سرهنگ خسروی گفت: ایجاد خیریه و استفاده از توان خیرین در سطح زندانها بدون شک امنیت زندانها را ارتقاء می بخشد و این ارتقاء یعنی افزایش آسایش و امنیت در سطح شهر. وی در پایان با ارائه نظرات و دیدگاههای خود در راستای افزایش تعامل و هماهنگی و همکاری بیشتر در مجموعه اظهار امیدواری کرد، بتوان با دیدگاههای نزدیک تلاش های بیشتری برای رفاه و آسایش خانواده و جامعه برداشت.

استان اصفهان اصفهان پیشگیری از وقوع جرم جامعه خانواده دستگاه های اجرایی رئیس پلیس زندان فرمانده انتظامی استان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر