کد خبر: 189680 A

استانداراصفهان در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال:

برای برگزاری مسابقات بین المللی در استان اصفهان، مسئولان باید راه چاره‌ای برای اتمام ابر پروژه تخت جشمیدی نقش جهان اصفهان اتخاذ کنند تا توسعه ورزش فوتبال در این استان صورت گیرد.

استاندار اصفهان در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال کشور، بر سر موضوعات مختلف این استان مانند ارتقاء کمی و کیفی فوتبال استان، واگذاری مدیریت و تکمیل ورزشگاه نقش جهان به اصفهان و آمادگی استان برای میزبانی مسابقات ملی و بین المللی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رسول زرگرپور؛ موضوع اساسی ورزشگاه نقش جهان و ارتقاء فوتبال استان را محور گفتگو‌های خود با کفاشیان قرار داد و ادامه داد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با وزیر ورزش و جوانان امیدواریم با واگذاری مدیریت ابر پروژه تخت جمشیدی ورزشگاه نقش جهان به استان اصفهان، ساخت ورزشگاه هرچه سریع‌تر به اتمام برسد و شرایط برای برگزاری مسابقات بین المللی در استان ایجاد شود.

وی با تاکید بر ارتقاء کمی و کیفی فوتبال اصفهان، آمادگی مدیریت استان را برای حمایت از توسعه ورزش فوتبال در استان اصفهان اعلام کرد و از فدراسیون فوتبال کشور نیز خواست همکاری‌های لازم را در این زمینه با ورزش استان داشته باشد.

وی به پتانسیل‌های بالای استان در در بخش‌های مختلف توریسم اشاره کرد و افزود: استان اصفهان آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات بین المللی را دارد.

استاندار اصفهان با اشاره به ظرفیت بالای استان در ورزش و به خصوص فوتبال گفت: انتخاب اصفهان به عنوان شهر پایلوت می‌تواند در توسعه هرچه بیشتر فوتبال در کشور نقش داشته باشد.

استان اصفهان اصفهان جهان رئیس فدراسیون فدراسیون فوتبال فوتبال وزیر ورزش و جوانان استان ورزشگاه نقش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر