کد خبر: 175179 A

عضوهیئت مدیره سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر:

همزمان با دهه مهدویت وبا محوریت سازمان رفاهی و تفریحی شهرداری شاهین شهر؛ نخستین نمایشگاه دانش های کاربری موجود درسطح شهر برگزار می شود تا ضمن آشنایی با نخبگان علمی شهرزمینه های علمی مورد علاقه خود را شناسایی کنند.

عضوهیئت مدیره سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر از برگزاری اولین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی انجمن های علمی و دانشگاه های شاهین شهر خبر دادو گفت: سازمان رفاهی تفریحی جهت تخصصی نمودن برنامه های اجرایی خود کانون های تفکر را در پنج رشته تخصصی تشکیل داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمدرضا عرب یارمحمدی ادامه داد: این کانون های تفکر وظیفه برنامه ریزی و پیش بینی فعالیت های لازم در جهت پیشبرد اهداف سازمان را بر عهده دارند. یکی از این کانون های تفکر، کمیته علمی پژوهشی است که با برنامه ریزی مدون اقدام به طراحی برنامه های علمی، پژوهشی سازمان نموده است و امسال یکی از اقدامات این کانون برگزاری اولین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی انجمن های علمی و دانشگاه های شاهین شهر است.

وی هدف کلان برگزاری این نمایشگاه را اجرایی نمودن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی دانسته و برپایی این نمایشگاه را یکی از استراتژی های این مهم دانست و در رابطه با دیگر اهداف این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف اطلاع رسانی و معرفی نخبگان شهر، تبادل علمی، ایجاد انگیزه فعالیت های علمی پژوهشی در میان جوانان و مشخص نمودن بسترهای علمی موجود در سطح شاهین شهر بر پا شده و شامل یازده غرفه می باشد.

وی ادامه داد: شش گروه از انجمن های علمی فعال در سطح شهر در کنار دانشگاه صنعتی مالک اشتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر، دانشگاه پیام نور شاهین شهر و دانشگاه های غیر انتفاعی بنیان و عقیق دستاوردهای علمی حاصل شده در شهر را در هفته شاهین شهر در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

این عضو هیئت مدیره سازمان رفاهی تفریحی افزود: نمایش فیلم های علمی، کارگاه های آموزشی و سخنرانی های تخصصی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این نمایشگاه است.

عرب یارمحمدی اظهار داشت: با تأکیدمقام معظم رهبری مبنی بر تولید ثروت از طریق تولید علم و بومی سازی آن و با توجه به توانمندی های موجود در شهر و ایجاد انگیزه در میان جوانان و تحقق شعار ما می توانیم وارد این عرصه شدیم.

وی بیان داشت: این نمایشگاه دانش های کاربری موجود در سطح شهر را به جوانان معرفی خواهد کرد تا ضمن آشنایی با نخبگان علمی شهر زمینه های علمی مورد علاقه خود را شناسایی کنند. از سوی دیگر حضور صنایع مطرح ومتنوع در شهرستان ارتباط میان علم و صنعت را در این شهر برقرار خواهد نمود.

عرب یارمحمدی گفت: یکی از راه های رسیدن به خودکفائی و اقتدار ملی، تولید علم و دستیابی به تکنولوژی های علمی و پژوهشی و تبدیل به محصول و تولید ثروت خواهد بود که شاهین شهر به عنوان یک پایگاه مناسب و توانمند در این مبحثجایگاه ویژه ای را داراست.

اصفهان اقتصاد مقاومتی ثروت دانشگاه آزاد اسلامی شهرداری صنعت مقام معظم رهبری مهدویت نخبگان هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر