کد خبر: 175095 A

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

از دغدغه های جامعه صنعت و معدن کشور، ارتباط با دیگر کشورهاست که امیدواریم هر چه زودتر روابط بهبود تا پیشرفت بخش صنعت و معدن را شاهد باشیم.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: جامعه کار و تولید از بهبود روابط بین المللی کشور که توسط دولت پیگیری می شود، حمایت می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سیدعبدالوهاب سهل آبادی ادامه داد: یکی از دغدغه های جامعه صنعت و معدن کشور، ارتباط با دیگر کشورهاست که امیدواریم هر چه زودتر روابط بهبود یابد و تنش های بین المللی کاهش پیدا کند که این امر به طور قطع یکی از مهمترین عوامل پیشرفت بخش صنعت و معدن خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: دولت و مجلس باید در تصویب و اجرای قوانین بخش تولید، نظر مشورتی تشکل های صنعتی و معدنی را جویا شوند. سهل آبادی ادامه داد: برای رفع مشکلات و موانع تولید داخلی، اقتصاد مقاومتی که فرمایش مقام معظم رهبری است باید با نظرخواهی و مشورت فعالان اقتصادی عملیاتی شود.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به عنوان یک اصل و برنامه ملی در راستای سند چشم انداز ۱۴۰۴ باید در نظر گرفته شود، خواستار بازبینی و اصلاح قوانین و بخشنامه های مانع تولید و اجرایی شدن مصوبات حمایتی از تولید شد. سهل آبادی همچنین افزود: امروز یکی از بزرگترین مشکلات صنعتگران و معدنکاران بانک ها هستند که تسهیلات را با بهره بسیار بالا ارایه می دهند.

وی تاکید کرد: از دولت می خواهیم جلوی توقیف کارخانه ها به علت بدهی را بگیرد.

استان اصفهان اصفهان اقتصاد مقاومتی ایران جامعه دولت سند چشم انداز صنعت معدن و تجارت صنعت و معدن مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر