کد خبر: 175012 A

در روزهای ۱۵،۱۴و ۱۶ خرداد ماه؛

در ایام رحلت امام خمینی(ره) یک میلیون و ۹۴۰ هزار و ۸۹۲ وسیله نقلیه از راه های مواصلاتی استان اصفهان عبور کردند.

سرپرست مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان با اشاره به تردد یک میلیون و ۹۴۰ هزار۸۹۲ وسیله نقلیه از راه های مواصلاتی استان اصفهان گفت: این میزان تردد توسط ۴۷ ایستگاه تردد شمارفعال و با ۳۴ دستگاه دوربین کنترل سرعت مرکز مدیریت راه ها در تاریخ های ۱۴،۱۵، ۱۶ خردادماه به دست آمده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان؛ محمدعلی اسماعیل زاده بیشترین تردد را در محورهای شاهین شهر - میمه، مورچه خورت - شاهین شهر، میمه– دلیجان، اصفهان – نطنز و بلعکس عنوان کرد و افزود: بیشترین سهم تردد سنگین در محورهای نجف آباد - تیران، جاده فرودگاه – اصفهان، دلیجان –میمه و بلعکس صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: بیشترین تعداد تخلف سرعت غیر مجاز ثبت شده هم در محورهای کاشان - نطنز(ابتدای آزاد راه)، اصفهان – زرین شهر، شاهین شهر –مورچه خورت و بلعکس صورت گرفته است.

اسماعیل زاده در پایان خاطرنشان کرد: گرفتن میانگین سرعت وثبت تردد وسایل نقلیه عمومی از مهم ترین کارکردهای ایستگاه های تردد شمارمحسوب می شود که امسال پیش بینی می شود با افزایش این ایستگاه ها در محورهای استان شاهدبرنامه ریزی بهتر جهت کاهش تصادفات جاده ای باشیم.

آزاد راه استان اصفهان اصفهان امام خمینی جاده دوربین محورهای مواصلاتی استان مورچه وسایل نقلیه وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر