کد خبر: 173035 A

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان خبر داد:

مسابقه ویژه عموم مخاطبین در تمامی کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و سایر مناسبت های خرداد ماه برگزار می شود.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان از برگزاری مسابقه مکتوب داستان کوتاه به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و سایر مناسبت های خرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، غلامرضا یاوری اظهار داشت: این مسابقه ویژه عموم مخاطبین در تمامی کتابخانه های عمومی استان انجام می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت این اداره کل به نشانی isfahanpl. ir و یا هریک از کتابخانه های عمومی استان نسبت به دریافت فرم مسابقه اقدام کنند.

وی با اشاره به موضوعات این مسابقه گفت: امام خمینی و تربیت انسان های خوب، امام خمینی؛ کتاب و کودک و زندگی به سبک روح الله از محورهای داستان نویسی در این مسابقه است.

یاوری ادامه داد: علاقه مندان بایستی یکی از موضوعات را انتخاب و داستان کوتاه خود را بر اساس ان به نگارش در آورند.

دبیر کمیته دائمی نهضت مطالعه مفید استان با بیان اینکه به برگزیدگان جوایز نفیس و ارزنده ای اهدا می شود افزود: طی خرداد ماه سال جاری مسابقات مکتوب با موضوع آزاد سازی خرمشهر، تاثیر یاد و خاطره شهدا در زندگی امروز و زیباترین تصویر من از دفاع مقدس نیز در حال برگزاری است.

وی گفن: مهلت شرکت در مسابقات نگارش داستان کوتاه تا پایان خردادماه سال جاری خواهد بود.

ارتحال امام خمینی اصفهان امام خمینی دفاع مقدس کتابخانه های عمومی استان یاد و خاطره شهدا مسابقه مناسبت داستان خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر