کد خبر: 164723 A

برای اجرای برنامه‌ها در ایام ارتحال امام خمینی(ره) صورت می‌گیرد؛

برای برگزاری با شکوه مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره)، نوآوری و خلاقیت در برنامه ریزی ها ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین ستاد بزرگداشت ارتحال در اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» گفت: باید تلاش شود تا با برنامه‌محور کردن نشست کمیته‌های تخصصی برگزاری بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره)، بتوانیم در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد مراسم باشکوهی نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رسول یاحی اظهار داشت: در سال‌های قبل برنامه‌ریزی‌های مشخصی وجود داشته که هر ساله با‌‌ همان شیوه‌های اجرایی برنامه پیش رفته است و شکل‌ کلی برنامه‌ها مشخص است، اما با توجه به نامگذاری امسال بنام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» آنچه اکنون باید بیشتر به آن توجه شود نوآوری و خلاقیت در برنامه‌ریزی‌هاست.

وی افزود: انتظار می‌رود امسال هم برنامه‌های جدیدی در حوزه‌های اطلاع‌رسانی و خدمات‌رسانی ارائه گردد تا بتوانیم کار زیباتری را به صورت نوآورانه انجام داده و این مراسم‌ها را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم.

یاحی با تاکید بر اینکه امام(ره) متعلق به هیچ جریان و گروه خاصی نیست؛ گفت: جایگاه حضرت امام(ره) و منزلت این مرد خدائی بعنوان معمار انقلاب نزد همگان شناخته شده است و وظیفه‌ای که ما به عنوان دستگاه حاکمیتی بر عهده داریم، فراهم آوردن بسترهای مناسب برای حضور مردم علاقمند و دوستدار حضرت امام(ره) برای بزرگداشت انسانی با افکار و ایده‌های بلند در این ایام است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خواستار تشکیل ستادهای ۹ گانه متناظر در فرمانداری‌ها برای اجرای برنامه‌های مصوب در کلیه شهرستان‌ها شد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این جلسه اظهار داشت: دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی استان باید با استفاده از نخبگان فرهنگی و هنری در طراحی تبلیغات وبرگزاری مراسم‌ها بهره‌مند شوند.

احمد جمشیدی در ادامه بااشاره به نقش مهم رسانه‌ها در این خصوص افزود: رسانه‌ها باید با بازخوانی دیدگاه‌های حضرت امام(ره) و همچنین نظرات شخصیت‌های جهانی درخصوص آن حضرت، نقش پویا تری در معرفی اندیشه‌های حضرت امام(ره) به جامعه به ویژه نسل جوان در شرایط امروز داشته باشند.

اجتماعی و فرهنگی ارتحال امام خمینی اصفهان اقتصاد تبلیغات حضرت امام خمینی خدمات رسانی خلاقیت رسانه فرهنگی و هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر