کد خبر: 164716 A

جهت شناسایی نخبگان و ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی:

مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد.

مرحله شهرستانی پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت طی دو نوبت در سال گذشته در سطح شهرستان‌های استان اصفهان برگزار شد و رقابت کنندگان با شرکت در این مسابقات سطح توانایی‌های مهارتی خود را ارزیابی کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در۱۱ و ۱۲اردیبهشت ماه امسال مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت در اصفهان برگزار شد و مهارت آموزان از شهرستان‌های استان طی دو روز در این مسابقات به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

این مسابقات در روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه امسال در میان مهارت آموزان از سراسر استان برگزار می‌شود.

۳۰۰ نفر از سراسر استان در مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت شرکت کرده‌اند و با شرکت در این مسابقات خود را برای حضور در عرصه‌های بالا‌تر آماده می‌کنند.

پانزدهمین مسابقات ملی مهارت در ۳۰ رشته از جمله آجر چینی، آشپزی، کاشی کاری دیوار و کف، نجاری، ساخت و تولید، کنترل صنعتی، تبرید و تهویه، فناوری اطلاعات، کابینت سازی، تأسیسات الکتریکی، خیاطی، لوله‌کشی گرمایشی، جواهر سازی، جوشکاری و دیگر رشته‌های مهارتی برگزار می‌شود.

مرحله کشوری پانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود و هر ساله اصفهانی‌ها در این مسابقات شرکت می‌کنند و رتبه‌هایی را برای استان به دست می‌آورند.

شناسایی نخبگان و ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی از مهم‌ترین اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت در میان مهارت آموزان است.

استان اصفهان اصفهان رقابت فناوری اطلاعات فنی و حرفه ای نخبگان ملی مسابقات مهارت پانزدهمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر