کد خبر: 157650 A

مشاور قائم مقام وزیر کشوردر بازدید از پایانه کاوه اصفهان عنوان کرد:

نقش اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در خدمت رسانی به مسافران مهم است و ما وظیفه داریم زیر ساخت ها و ظرفیت های استان اصفهان را ارتقا دهیم.

مشاور قائم مقام وزیر کشور و دبیر صیانت از حقوق شهروندی در سفر یک روزه به اصفهان و در بازدید از پایانه مسافربری کاوه از حضوربازرسانی برای سرکشی به دستگاه‌ها و ارگانهای مختلف سرویس دهی به مسافران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، صیادی؛ افزود: هدف ستاد صیانت از حقوق شهروندی نظارت و بازرسی ویزه از محل‌های اقامتی مسافران، پایانه‌های مسافربری، مراکز درمانی، بهداشتی وامدادرسانی است.

وی افزود: در این راستا ستاد تسهیلات سفر‌ها و اسکان مسافران با راه اندازی ایستگاههای سلامت، کمپ‌های گردشگری روستایی و ایستگاه نرم افزارمسافریارتوانسته رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

صیادی دراین دیدارنقش اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان را در خدمت رسانی به مسافران مهم توصیف کرد و افزود: ما هم وظیفه داریم زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های استان اصفهان را ارتقا دهیم.

دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تآکید بر اینکه ارگان‌ها آمادگی کامل برای ارائه خدمات و سرویس دهی اجتماعی را داشتند گفت: این آمادگی در استان اصفهان به طور کامل وجود داشت و مسولان عاشقانه در حال خدمت رسانی به مردم بودند.

استان اصفهان اصفهان حقوق حمل و نقل و پایانه های خدمت رسانی به مردم خدمت رسانی به مسافران سلامت گردشگری مراکز درمانی وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر