کد خبر: 156284 A

تردد وسایل نقیله در جاده های برون شهری استان اصفهان ۱۱ درصد افزایش یافته است.

ایلنا: رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان با اشاره به تردد نزدیک به ۳ میلیون وسیله نقلیه در ۱۰ روز گذشته و ثبت آن توسط دستگاههای تردد شمار بر خط استان گفت: محورهای مورچه خورت – اصفهان و بالعکس و ذوب آهن – اصفهان بیشترین سهم تردد را به خود اختصاص داده اند.

به خبرنگار ایلنا از اصفهان؛ بنی نجاریان در رابطه با امنیت تردد در جاده های استان تصریح کرد: محورهای اصفهان _ تهران(جاده قدیم) و نائین _ اردستان به ۲ دستگاه دوربین کنترل سرعت مجهز شده اند.

وی با بیان اینکه استان اصفهان دارای ۴۷ ایستگاه تردد شمار برخط می باشد، گفت: از جمله عملکرد دستگاههای تردد شمار برخط می توان به محاسبه میانگین سرعت متوسط وسایل نقلیه عمومی، تردد وسایل نقلیه دارای سرعت، سبقت و فاصله غیر مجاز، نشان دادن تعداد وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین نسبت به تعداد کل وسایل نقلیه عبوری اشاره کرد.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اذعان داشت: تعداد ۱۶ دستگاه تردد شمار بر خط در حال نصب می باشد و تعداد ۶ ایستگاه دیگر در دست بررسی است که امسال نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام خواهد شد.

بنی نجاریان در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم در سال ۱۳۹۳ با افزایش دوربین های نظارت تصویری و کنترل سرعت شاهد کاهش چشمگیر تصادفات جاده ای باشیم.

استان اصفهان اصفهان ترافیک جاده جاده های استان حمل و نقل و پایانه های ذوب آهن مورچه وسایل نقلیه وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر