کد خبر: 156210 A

برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛

نرم افزار مسافریار با قابلیت مسیریابی خودکار برای اولین بار در کشور توسط استانداری اصفهان برای ارائه به مسافران راه اندازی شد.

ایلنا: معاون امور عمرانی استانداری اصفهان در چهارمین جلسه ی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان از " نرم افزار مسافریار " که برای اولین بار در کشور و توسط استانداری اصفهان و ستاد هماهنگی خدمات سفر استان و با حمایت بانک تجارت، اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره کل حمل و نقل و پایانه ها طراحی و اجرایی شده بود، رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ محمد علی طرفه با بیان اینکه این سامانه ی نرم افزاری موبایل بنیان در مرحله اول بر روی سیستم عامل های اندروید اجرا می شود، اظهار داشت: این نرم افزار خدماتی از قبیل ارائه ی کامل اطلاعات گردشگری، اقامتی، هتل ها و کلیه ی خدمات شهری از قبیل مسیرها و خطوط تاکسی و اتوبوس، مراکز بهداشتی و درمانی را به صورت متن و نمایش بر روی نقشه ارائه می دهد.

وی از دیگر قابلیت های این سامانه را ارائه ی اوقات شرعی، تقویم شمسی، ایستگاه های دوچرخه سواری، مساجد، ستادهای اسکان، اخبار آب و هوا و برنامه های پیشنهادی سفر اعلام کرد.

معاون عمرانی استانداری اصفهان ویژگی منحصر به فرد این سامانه را مسیریابی خودکار و قابلیت ناوبری عنوان کرد و خاطر نشان کرد: در ایستگاه های امنیت و سلامت، اقامتگاه های گرشگری روستایی، ستادهای اطلاع رسانی گردشگری، کاخ موزه ی چهلستون و میدان امام(ره) و همچنین کمپ اقامتی باغ فدک این سامانه به صورت رایگان در اختیار کلیه ی مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

آب و هوا اتوبوس اصفهان تجارت سلامت صنایع دستی و گردشگری مسافران معاون موزه نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر